lato 2010 sprawdzone knajpki:

Moderator: bobo2206

lato 2010 sprawdzone knajpki:

Postautor: szumilas » śr lip 07, 2010 10:30 pm

Mam wrażenie że większość pozytywnych wpisów na tym forum piszą sobie właściciele a negatywne to dzieło konkurencji.
Moja tegoroczna opinia:
-najsmaczniejsze ryby jadłam w barze Kormoran (polecam flądrę, turbota, sielawę, sandacza) do tego pyszne surówki.
-drugie miejsce jeśli chodzi o rybkę to Desperados może niewielkie zarzuty miałabym co do estetyki
-warto zajrzeć do naleśnikarni Pychotka-duzy wybór ale i ceny wysokie
-obiady u Hani określiłabym jako przereklamowane. Owszem jedzenie dosyć smaczne, niezbyt drogie ale co drugiej potrawy brak o czym dowiadujemy sie juz po złożeniu zamówienia. Zamówiliśmy 3 obiady:dwa dostaliśmy po 10 minutach a trzeci po 40 min, w kazdym było coś innego niż zamawialiśmy:albo inna surówka albo zraz zamiast devolaya - pani nawet nie zapytała co dać wzamian tylko wybrała za nas, o kompocie zapomniała i przyniosła go dopiero jak już wstaliśmy od stołu więc trudno polecić takie miejsce
-lody i gofry - najlepsze sa Pod Papugami, pyszne lody kręcone i gofry wieloowocowe :)
szumilas
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 07, 2010 9:42 pm

Re: lato 2010 sprawdzone knajpki:

Postautor: słoniu » pt lip 09, 2010 3:47 pm

:lol:
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron