Słoneczna-Polana

Moderator: bobo2206

Słoneczna-Polana

Postautor: tomtom » ndz lip 11, 2010 9:42 pm

witam wszystkich
czy mógłby ktoś coś napisać o tych domkach? ponoć w tym roku zostały postawione ale może ktoś z forumowiczów już tam był i może coś napisać. będę wdzięczny :)

btw będzie to moja pierwsza wizyta w Dębkach od chyba 13 lat :) pozdrawiam tych co bywali na polu namiotowym u sołtysa i w aptece :D
tomtom
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 9:35 pm

Re: Słoneczna-Polana

Postautor: słoniu » pn lip 12, 2010 10:21 am

pozdrawiamy również :) niestety o słonecznej polanie nie jestem w stanie nic powiedzieć. z zewnątrz wygląda na to, że wszystko jest ok. ludzie też raczej wyglądają na zadowolonych.
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice

Re: Słoneczna-Polana

Postautor: tomtom » wt lip 13, 2010 10:45 pm

dobrze wiedzieć chociaż tyle że ludzie zadowoleni :) pod koniec lipca jak wrócę to opiszę co i jak było (mam nadzieję że same pozytywy :) )
tomtom
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 9:35 pm

Re: Słoneczna-Polana

Postautor: tomtom » sob lip 31, 2010 2:57 pm

byłem, widziałem więc pisze :) jeśli ktoś chce odpocząć a jednocześnie być blisko morza (kilka min spacerkiem) to polecam zdecydowanie. podczas mojego pobytu większość wczasowiczów stanowiły rodziny z dziećmi, zatem wieczorami było spokojnie i cicho. niektórzy byli z psami więc widać właścicielom zwierzęta nie przeszkadzają. w domkach czysto i sympatycznie. było wszystko co trzeba więc absolutnie nie ma na co narzekać... no chyba że na pogodę ale to już siła wyższa... właściciele sympatyczni i rzeczowi. jak dla mnie miejscówka zdecydowanie godna polecenia :)


ps. i tylko szkoda mi było tych Dębek sprzed lat nastu...
tomtom
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 9:35 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron