NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Moderator: bobo2206

NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Alen » czw sty 15, 2009 11:51 pm

Ze wszystkich odwiedzanych przez nas małych miejscowości Dębki wypadły najgorzej - więcej

http://www.forum.debki.pl/viewtopic.php?p=7175#7175
Alen
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 10, 2009 1:15 am

Postautor: ewelina_pabianice » pt sty 16, 2009 8:57 am

To forum ma służyć promowaniu Dębek...rozumiem, że coś komuś nie pasuje, ale wystarczy napisać raz!
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: sosek » pt sty 16, 2009 3:02 pm

ewelina_pabianice pisze:To forum ma służyć promowaniu Dębek...rozumiem, że coś komuś nie pasuje, ale wystarczy napisać raz!


To jego jedyne posty, widzę że kolega Wiesław znowu jest aktywny :(
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: ewelina_pabianice » pt sty 16, 2009 7:19 pm

...
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

odp

Postautor: Alen » ndz sty 18, 2009 12:18 am

WiesiuMO pisze:
sosek pisze:
ewelina_pabianice pisze:To forum ma służyć promowaniu Dębek...rozumiem, że coś komuś nie pasuje, ale wystarczy napisać raz!


To jego jedyne posty, widzę że kolega Wiesław znowu jest aktywny :(

Owszem.
W ryj dać mogę dać.


Wiesia jest jak widzę najlepszą żywą reklamą Dębek :):):)

Jeżeli chodzi o spam to wieśa nie spamuje tylko jego echoooooooo :)
Alen
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 10, 2009 1:15 am

Postautor: sosek » ndz sty 18, 2009 7:10 pm

A moderatora niet....
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: ewelina_pabianice » ndz sty 18, 2009 7:14 pm

pewnie się odnajdzie;)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: blazus1 » wt sty 20, 2009 4:25 pm

forum bardzo cierpi a admi spi

odpowiedzi Alen'owi pod podanym przez niego linkiem udzielilo sporo osob, ale balagan robi sie przez takie "echo" posty
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Maruder » ndz maja 30, 2010 8:57 pm

Do Alen'a

Ja się z tym nie zgadzam , ponieważ w Dębkach są miejsca do parkowania ;]

"Troszeczkę dalej tak reklamowana plaża dla naturystów
Tu ponowne rozczarowanie!! Zamiast pięknej obszernej plaży o jakiej wcześniej czytaliśmy w innych recenzjach, zastaliśmy krótki m/w 60m zwężający się na końcu kawałek piaszczystego wybrzeża"

Po pierwsze to nie jest 60m tylko więcej.

"Reasumując niektóre Plaże w tej miejscowości są może ładne i obszerne
Ale po co jechać samochodem tam gdzie nas nie chcą lub nie mają dla nas miejsca."

Tak jak pisałem miejsca są do parkowania , po drugie jak jedziesz do Dębek to trzeba zrobić rezerwacje , gdyż Bardzo Dużo Ludzi tam jeździ.
Pozdrawiam :)
Tam gdzie Słońce tam i Ja!
Awatar użytkownika
Maruder
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 8:42 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Mariola » sob lip 10, 2010 9:28 pm

SĄ MIEJSCA DO PARKOWANIA!!!
Mariola
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 10, 2010 9:01 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: pegaz1 » pt lip 16, 2010 7:10 am

Odpowiem piszącym tu na forum mieszkańcom i innym. Nie przyjechałem do Dębek po to aby szukać "autostrady" albo "betonu" tak jak piszą tu lokalni forumowicze. Minimalna dbałość o turystę chyba mu się - za pozostawione tu pieniądze należy. Chodniki, ulice takie jak np.ulica Bursztynowa, to po prostu standard. Ale jeśli na głównym pasażu handel odbywa się bez cen a towary mają przebicie 100% to jest po prostu złodziejstwo. O ulicach i chodnikach nie wspomnę bo ich nie ma w Dębkach. Na pewno częściej powinni tu zaglądać inspektorzy PIH i sprawdzać lokalnych sprzedawców. Obrażanie się i pisanie - "to nie przyjeżdżajcie"- ma bardzo krótkie nogi. Ceny wczasów zagranicznych maleją - a w Dębkach rosną - zatem jest możliwe aby Dębki opustoszały. O turystę wszędzie na świecie się zabiega- ale ciasne umysły autochtonów tego nie rozumieją - bowiem turysta to pieniądze które zostawia na miejscu. Na plażach na świecie wykłada się podesty by nie tonąć w piachu!!!! nie wspomnę o dojściach. To kilometrowe, beznadziejne dojście na plażę jest to główne dojście obok pizzerii. Jeszcze raz - odradzam Dębki -bowiem spokój i odpoczynek w Dębkach może był jakieś 20 lat wstecz. Sama ładna plaża nie wystarczy. Dziasiaj turysta który widział inne ośrodki na świecie pojedzie tam gdzie o niego dbają i zabiegają a nie do takiej dziury o której nawet pan wójt zampomniał choć to dla gminy kopalnia pieniędzy.
pegaz1
 

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: ewelina_pabianice » pt lip 16, 2010 5:54 pm

Po 1 nie jestem lokalną forumowiczką, bo jak sam mój nick wskazuje jestem z Pabianic (centrum Polski)
Po 2 wydaje mi się, że masz kłopot z oszacowaniem odległości, zapewniam że wejście główne nie ma kilometra...
Takie właśnie są Dębki i wole żeby takie zostały. Szczerze mówiąc, jeśli ma przyjeżdżać Klient, który na wszystko mówi, że jest bee, albo blee to lepiej się nie denerwować i go nie mieć. Bo Klient uważa, że jak zostawi 5,50 PLN za piwo to wielkie kokosy z niego sprzedawca ma...niestety nie ma. Zgodzę się, że z turystów się żyje. . .ale . . .
Nie zgodzę się jednak z określeniem, że to najgorsza, mała mieścina...Widziałam o wiele gorsze na Pomorzu.
Każdy jednak ma inne spojrzenie i na czymś innym mu zależy wyjeżdżając na wakacje.
Niektórzy wolą małe mieścinki, niektórzy piękne hotele. Proponuję jeszcze raz 3 miasto, tam nie brakuje hoteli, apartamentów i wybetonowanych miejsc do spacerów.

Pozdrawiam;-)
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: ewelina_pabianice » pt lip 16, 2010 5:56 pm

P.S. nie rozumiem czemu pojechałeś na taką wiochę skoro widziałeś tyle ośrodków na świecie...ja bym się nie zastanawia i poleciała na Majorkę:)

Ufff jak gorąco
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: lisek10 » pt lip 16, 2010 8:36 pm

Przyjechałem do Dębek z powodu małych dzieci z którymi zamierzałem przechadzać się po reklamowanym, oświetlonym deptaku. Zastałem nie deptak lecz dwukierunkową, osiedlową jezdnię na dodatek z czterokołowcami. Piwo wn sezonie w Barcelonie jest tasze niż w Dębkach.Porażka
lisek10
 

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: słoniu » sob lip 17, 2010 11:12 am

to dalej jazda do Barcelony
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: ewelina_pabianice » sob lip 17, 2010 11:14 am

:-)
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: lisek10 » czw sie 05, 2010 9:56 pm

Takie miejsca jak Dębki dawno już zostały w tyle za takimi jak Darłówko . Tyle w temacie .
Przekonajcie się sami .
To jest jak Mercedes i Syrenka 105 . Nie ma porównania . Dębki zasnęły i śpią a hałda śmieci i problemów rośnie .
Darłówko - rozwój , spokój , czystość . Tak było w 2008. I tak jest w 2010r. Widać to nawet na marazmie nawet na Forum. I już po turystach, bo pogoda sie zepsuła.
lisek10
 

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: jerzu » śr sie 18, 2010 1:55 pm

W zeszłym roku byłem w Dębkach, w tym roku w Łebie. Przewaga Dębek nad Łebą to plaża, mniejsza ilość ludzi. W Łebie na plaży człowiek na człowieku. I tu przewaga się moim zdaniem kończy. Jeśli chodzi o infrastrukturę to Łeba bije Dębki pod każdym względem: ilości barów czy restauracji, dostępu do służby zdrowia, a nawet komunikacji z okolicą. Nie mówię już o samych atrakcjach dla dzieci, co jest ważne zwłaszcza w deszczowe dni. No i podstawowa sprawa - nie musiałem się rozglądać na każdym kroku czy nie rozjedzie mnie jakiś kuter czy inny czterokołowiec. Jak normalny człowiek chodziłem po chodnikach, a nie po pseudo-deptaku.

P.S. Nie twierdze że Dębki to złe miejsce, ale, tak jak ktoś już tu napisał, zostaje w tyle za innymi miejscowościami nadmorskimi.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: naturysta » śr sie 18, 2010 3:38 pm

jerzu pisze:W zeszłym roku byłem w Dębkach, w tym roku w Łebie. Przewaga Dębek nad Łebą to plaża, mniejsza ilość ludzi. W Łebie na plaży człowiek na człowieku. I tu przewaga się moim zdaniem kończy. Jeśli chodzi o infrastrukturę to Łeba bije Dębki pod każdym względem: ilości barów czy restauracji, dostępu do służby zdrowia, a nawet komunikacji z okolicą. Nie mówię już o samych atrakcjach dla dzieci, co jest ważne zwłaszcza w deszczowe dni. No i podstawowa sprawa - nie musiałem się rozglądać na każdym kroku czy nie rozjedzie mnie jakiś kuter czy inny czterokołowiec. Jak normalny człowiek chodziłem po chodnikach, a nie po pseudo-deptaku.

P.S. Nie twierdze że Dębki to złe miejsce, ale, tak jak ktoś już tu napisał, zostaje w tyle za innymi miejscowościami nadmorskimi.

Bardzo dobrze że zostają w tyle przynajmniej jest cicho i spokojnie !!! Brak dresiarzy i innej podobnej swołoczy !!! W Dębkach można naprawdę wypocząć, oby Dębki pozostały takie jak najdłużej !!!
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: _lilek_ » śr sie 18, 2010 5:43 pm

Ogólnie kompletnie nie rozumiem, jak można porównywać Dębki do Łeby, zwłaszcza zaplecze medyczne/infrastrukturę. Dębki to wioska, nie zapominajmy o tym. I nie ważne do jakich rozmiarów rozrasta się na sezon (czasem zbytnio się rozrasta). Nikt przecież nie będzie organizował przychodni, szpitala itp na okres 3-4 miesięcy itp.
To tak jak porównywać domek jednorodzinny do Pałacu Kultury i narzekać, że w tym pierwszym jest mniej miejsca niż w drugim.
_lilek_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 05, 2008 4:36 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: emes » wt mar 15, 2011 7:26 pm

Dębki wspominam rewelacyjnie! Byliśmy w sezonie w przyczepie kolegi i kilka dni spędziliśmy niesamowicie członek 15. Dobrze, że pogoda dopisywała. Zupełnie inaczej niż gdy kumpel postanowił zorganizowac wycieczkę koleją wzdłuż granicy PL-UA. Zobacz na youtube.pl jak to wyglądało. Tu link bezpośredni: http://filmsline.com/youtube-pl.php.

Do zobaczenia w lecie!!!
emes
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:18 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Gość » pt cze 03, 2011 11:52 pm

lisek10 pisze:Takie miejsca jak Dębki dawno już zostały w tyle za takimi jak Darłówko . Tyle w temacie .
Przekonajcie się sami .
To jest jak Mercedes i Syrenka 105 . Nie ma porównania . Dębki zasnęły i śpią a hałda śmieci i problemów rośnie .
Darłówko - rozwój , spokój , czystość . Tak było w 2008. I tak jest w 2010r. Widać to nawet na marazmie nawet na Forum. I już po turystach, bo pogoda sie zepsuła.



i bardzo dobrze że zostały w tyle za takimi jak Darłówko, im mniej Was będzie w sezonie letnim tym lepiej dla stałych bywalców pozdrawiam :D :D :D
Gość
 

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Tubylec » pn cze 20, 2011 3:09 pm

Najgorsze plaże w Polsce
http://turystyka.wp.pl/gid,11237005,title,najgorsze-kapieliska-nadmorskie-w-polsce,zdjecie,ntnmtplrp,galeria_zdjecie.html
Tubylec
 

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Ruda » wt cze 21, 2011 9:35 am

a ja i tak Dębki uwielbiam :)
Pierwszy raz w Dębkach: 1988!!!
Ruda
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 1:38 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Lakundes » wt wrz 15, 2015 1:01 pm

Ja byłem i mi się bardzo podobało, uważam że jeden z lepszych kurortów morskich w Polsce. Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś uda mi się tutaj przyjechać.
Lakundes
 
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 15, 2015 1:00 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Daffnex » śr paź 14, 2015 4:11 pm

Dziwny ten ranking. Dębki są bardzo fajnym miejscem na wypoczynek. Mogę je polecić każdemu.
Daffnex
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 14, 2015 3:09 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Olex » pt kwie 15, 2016 10:06 am

No ja tam co roku jeżdżę z rodzinką wypoczywać. Jak dla mnie jest to jedyne miejsce na świecie do którego aż chce się wracać.
Olex
 
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 15, 2016 10:01 am

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: grzendziak » wt maja 10, 2016 9:30 am

wcale nie najgorsze..
grzendziak
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 9:15 am

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: seth » wt lis 15, 2016 9:36 pm

No ja jeszcze nie byłem, więc muszę się na własnej skórze przekonać, chociaż powiem że do polskiego morza mam trochę uraz..
seth
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: wt lis 15, 2016 9:17 pm

Re: NAJGORSZE A NIE NAJLEPSZE !!!

Postautor: Chora » czw mar 02, 2017 5:08 pm

@seth
Dlaczego?
Chora
 
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 02, 2017 4:58 pm


Wróć do Dlaczego Dębki są NAJLEPSZE ?:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron