Domki Rainers

Moderator: bobo2206

Domki Rainers

Postautor: Aki » pt sie 06, 2010 6:47 pm

Waśnie wrociłem z czteroosobowa rodzina z Debek.Jak w tytule napisałem pobyt swoj spedzilismy w domkach u Panstawa Rainer.
Szczerze bardzo polecam wbrew opiniom innych letników którzy twierdzili ze trudno im było sie dogadac czy zarezerowac domek....
Co do samych domków to na bardzo wysokim standardzie--dobrze wyposazone,wszystko nowe czyste i jak najbardziej zadowalajace najbardziej wybrednych.
Na terenie osrodka super plac zabaw na którym kazdy maluch bedzie bezpieczny,mozliwosc wypozyczenia rowerów dla dorosłych jak i dla dzieci,mozna skorzystac z łodzi do wedkowania lub spływów Piaśnicą.
Co do samych włascicieli to bylismy zaskoczeni ich serdecznoscia,uczynni pomocni w kazdym wzgledzie i nie natretni jakby sie wydawało.
Jak tylko człowiek o cos zapytał lub zwrocił sie o pomoc to zaraz to miał.W naszym domku akurat mielismy defekt czajnika bezprzewodowego za godzinke mielismy nowy,na plazy jak bylismy z jednym parawanem okazało sie ze gdyby był drugi byłoby idealnie--jak tylko o to zapytalismy zaraz bez problemu znalazł sie drugi.
No i przede wszystkim ta cisza spokoj która otacza domki cos wspaniałego.
Musze rowniez wspomniec o bliskosci sklepu w którym mozna praktycznie wszystko kupic--sklep w odległosci dosłownie 50 metrów zaspokaja podstawowe potrzeby.
Szczerze polecam wszystkim a w szczegolnosci małzenstwom z dziecmi.
Aki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 25, 2010 7:25 pm

Re: Domki Rainers

Postautor: Monika1984 » sob kwie 28, 2012 8:19 pm

Witam serdecznie. Pora już żeby zacząć myśleć o urlopie, więc ja też postanowiłam wybrać się w tym roku nad polskie morze. Długo zastanawiałam się gdzie pojechać i przypomniało mi się to miejsce u
państwa Rainer’s. Kiedy 3 lata temu spędzaliśmy tam z mężem i dziećmi urlop obiecaliśmy że wrócimy i w tym roku znowu pojawimy się u Pani Bożenki. Co do warunków panujących w domkach nie mamy żadnych zastrzeżeń. Domki z tego co pamiętam były w pełni wyposażone. Gdy potrzebowaliśmy dodatkowych rzeczy to były nam dostarczane w bardzo krótkim czasie. Okolica przepiękna, cisza ,spokój przy czym niedaleko na plaże. Nasze dzieci spędzały całe dnie na wyposażonym placu zabaw. W połączeniu z piękną pogodą więcej nam nie było trzeba. Mam nadzieję że w tym roku będzie tak jak wtedy. Do zobaczenia na Dębkach mam nadzieję że u
Pani Bożenki
Monika1984
 
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 28, 2012 8:07 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron