Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: bywalcy » śr maja 19, 2010 8:00 pm

Szukamy miejsca dla siebie i naszej 1,5 rocznej córeczki. Bywaliśmy w Dębkach ale nigdy wygody nie były dla nas najważniejsze. Teraz to się zmieniło :D
Lubimy plażę w okolicach ujścia Piaśnicy i chcielibyśmy znaleźć pokój, z którego nie będzie tam zbyt daleko. Dobrze byłoby gdyby w obiekcie był pokój zabawowy dla dzieci albo chociaż plac zabaw. Co możecie polecić?
bywalcy
 
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 19, 2010 7:42 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: bleblu » śr maja 19, 2010 10:53 pm

polecam Detlafówkę. nie wynajmowałem pokoju ale wiele czasu spędzałem na terenie tego ośrodka. posesja jest duża, jest na niej plac zabaw, boisko do siatkówki i kosza. w ośrodku są animatorki które potrafią ciekawie zagospodarować czas dzieciom. do plaży przy Piaśnicy jest blisko a okolica też jest ok.
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: naturysta » wt lis 30, 2010 12:48 pm

D.W. WRZOS znajomi byli i chwalili
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: Janusz » pn lut 21, 2011 10:43 pm

.My bylismy na wczasach u Pana Mirka zarowno w domkach jak i pensjonacie w 2010 i w lipcu jedziemy tez i zabieramy znajomych.Pokoje byly nowowytapetowane,lozka z materacami ,nowe lazienki,zajmowalismy 2pokoje 2osobowe , jeden 3osobowy i dwa domki.Domki drewniane ,panele na podlogach,kuchenki lodowka.Bylo czysto i milo ,bylismy z malymi dziecmi nic im ani nam nie brakowalo,Dobre jedzonko na parterze,bardzo smaczne kawy,wszystko tam nowe ,mila obsluga zawsze Pani Anetka lub Pani Ania podgrzewaly sloiczki obiadowe dla maluchow .Na placu zabaw czysto i bezpiecznie-trampolina byla rewelacja,nie bylo zadnych desek,pretow itp.Miejsce do siatkowki tez bylo bo samochody nie moga tam parkowac.Bardzo cieszymy sie z przyjazdu w tym roku.Pozdrawiamy wlasciciela i cala obsluge.Janusz z rodzina i zadowoleni znajomi
Janusz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 21, 2011 9:43 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: Piotr i Marta » pn lut 21, 2011 11:56 pm

Jade z zona i corka 2 latka w tym roku tez do PensjonatuMirek w Debkach.Bylismy w sezonie 2010,bylismy bardzo zadowoleni,dlatego wracamy do tego miejsca.Pani Ania opisala nam przez telefon pokoje wyzszego i nizszego standardu,zamowilismy pokoj nr.6,drozszy z lozem malzenskim,dostalismy lozeczko turystyczne do pokoju,nie musielismy dodatkowo wozic w samochodzie przez cala Polske..Lazienka byla calkiem nowa.W pokoju bylo czysto i pachnialo.Na parterze korzystalismy z posilkow przez dwa tygodnie,(SUPER KAWA MROZONA I ESPRESSO).Bistro tez calkiem nowe.Przed Pensjonatem byl duzy plac zabaw,hustawka dla malych dzieci,dla wiekszych i jedna dla nas,byl basen z woda i pilkami,trampolina,piaskownica,zjezdzalnia,cale obejscie czyste i skoszona trawa.Zadnych pieskow zalatwiajacych swoje potrzeby nie bylo.(Inni wczasowicze w domkach mieli pieski ale o nie dbali)..Tam nie mozna stawiac samochodu,tylko u sasiada za co placa wlasciciele,zeby bylo duzo miejsca dla dzieci i doroslych.Jak byla brzydka pogoda bylismy z corka w swietlicy na parterze,Mamy talko mile wspomnienia z pobytu,bylo duzo innych z malymi dziecmi od 22.00 do 6.00 cisza nocna mozna w nocy spokojnie odpoczac.Pozdrawiamy Pana Mirka,Pania Anie z Mezem oraz cala obsluge.Do zobaczenia latem.
Piotr i Marta
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 21, 2011 11:26 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: baart » wt lut 22, 2011 1:34 pm

jak zwykle przed sezonem zaroiło się od pozytywnych opinii o Mirku
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: Prez » czw mar 17, 2011 11:47 pm

My byliśmy z żoną dwa lata temu z rocznym wtedy dzieciakiem w pansjonacie Barbara Białk. Przyjezdni śmiali się, że powinno się to nazywać przedszkole u Barbary Białk :). Sam raz naliczyłem 14 wózków. Tak czy siak jest kawałek do plaży ale maleństwo na bank znajdzie rówieśników. Pokoje czyste schludne, my mieszkaliśmy w dwójce z małżeńskim łożem. Jak wstawiliśmy łóżeczko turystyczne to ciężko było przejść, ale za to mieliśmy wyjście na taras :). na pewno polecam z dzieciakami. A odnośnie kwater " u Mirka" fakt byłem świadkiem rozmowy dwójki obcych ludzi czekających na znajomych i rozmawiających o pensjonacie: " Może jakoś przeżyją ten smród w pokojach". Sam nie wiem nie widziałem. Pozdrawiam
Prez
 
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 11, 2009 10:38 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: kasia » pt mar 18, 2011 4:36 pm

Polecam pensjonat Skiper , super miejsce dla rodzin z dziećmi :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: Janusz » pt mar 18, 2011 11:01 pm

[quJote="Prez"]My byliśmy z żoną dwa lata temu z rocznym wtedy dzieciakiem w pansjonacie Barbara Białk. Przyjezdni śmiali się, że powinno się to nazywać przedszkole u Barbary Białk :). Sam raz naliczyłem 14 wózków. Tak czy siak jest kawałek do plaży ale maleństwo na bank znajdzie rówieśników. Pokoje czyste schludne, my mieszkaliśmy w dwójce z małżeńskim łożem. Jak wstawiliśmy łóżeczko turystyczne to ciężko było przejść, ale za to mieliśmy wyjście na taras :). na pewno polecam z dzieciakami. A odnośnie kwater " u Mirka" fakt byłem świadkiem rozmowy dwójki obcych ludzi czekających na znajomych i rozmawiających o pensjonacie: " Może jakoś przeżyją ten smród w pokojach". Sam nie wiem nie widziałem. Pozdrawiam[/quote]
Jak juz pisalem w tym roku tez jedziemy do Pensjonatu Mirek zadnego smrodu ani w pokoju ani w lazience nie mielismy,sam nie wiesz nie widziales ale piszesz,jestem w lipcu Ciebie tez zapraszam do ogledzin naszego pokoju,zeby wkoncu takie wpisy sie skonczyly.Pozdrawiam Janusz
Janusz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 21, 2011 9:43 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: kasia » pt mar 18, 2011 11:28 pm

"Pensjonat Mirek" sama słodycz , tylko czy tak będzie w trakcie i po sezonie ... czekamy jak co roku , zobaczymy
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: Wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem - gdzie polecacie?

Postautor: bleblu » ndz kwie 03, 2011 11:49 pm

forumowicz Janusz oraz Piotr i Marta to jedna osoba... obciach! czcionka identyczna dość nietypowa w porównaniu do innych i czas napisania postu zbliżony. Żałosna ściema!
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron