Pensjonat Mirek.

Moderator: bobo2206

Postautor: Raziel » pn cze 19, 2006 9:54 pm

Jak nie ma nigdzie miejsc w sezonie to i tam jest dobrze - a net mają tak **************** szybki, kompy też... A kompy i net siadają bo elektrownia ciągle przerywa dostawy prądu ^^
Raziel
 

Postautor: NG » pt cze 30, 2006 9:32 pm

Standart średni ale własciciel świetny :)
NG
 

Postautor: Leonia » śr cze 25, 2008 8:34 pm

Mozliwe że zeszłego roku było nie ciekawie.Ale w tym roku jest ładniej.Jest internet.Czysta nowa posciel.Nowe kołdry i poduszki.Pomalowane są pokoje i korytarze.Są nowe szafy i tapczany.Wiem że córka gospodarza pomału stara sie aby pensjonat wygladał ładnie i schludnie.Oporzadzony jest plac.Jest piaskownica dla dzieci.Wiem że jest w miarę porządnie,a będzie z pewnością jeszcze lepiej.Byłam tam juz w tym roku dlatego moge z czystym sumieniem to napisać.Dajmy szansę nowej gospodyni.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że odwiedzicie w tym roku Debki.
Leonia
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 01, 2008 6:36 pm

Postautor: kasia » czw cze 26, 2008 9:41 am

Witaj Leonio!
Ja będę jak zawsze, pozdrawiam...
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Postautor: Leonia » czw cze 26, 2008 6:09 pm

Witam Cię Kasiu.I życzę nam dużo słońca.
Leonia
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 01, 2008 6:36 pm

Postautor: Leonia » czw cze 26, 2008 6:13 pm

Kasiu napisz skąd jesteś.Może mieszkamy niedaleko siebie.Napisz kiedy zamierzasz zjechać do Dębek.Bo ja w sierpniu o ile dadzą mi urlop.Pozdrawiam .L
Leonia
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 01, 2008 6:36 pm

Postautor: kasia » wt lip 01, 2008 8:44 am

Witaj Leonio!
Będę już za kilka dni :D :D :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Postautor: Leonia » pn lip 07, 2008 5:53 pm

Witaj Kasiu.Ja byłam pod koniec czerwca.Teraz niestety chyba juz nie dam rady.A szkoda.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę słonecznych dni.Leonia :D
Leonia
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 01, 2008 6:36 pm

Pensjonat MIREK

Postautor: rozczarowana1 » ndz sie 03, 2008 7:49 pm

Najpierw zacytuję wersję ze strony reklamującej pensjonat MIREK - otóż "Pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami. Wyżywienie, parking, telewizory, boisko (siatkówka, koszykówka), pingpong. Ceny do negocjacji. Łącze internetowe w każdym pokoju!
Na terenie - kawiarenka internetowa".
A teraz wersje sprawdzona przeze mnie i moich znajomych - także rozczarowanych. Pokoje owszem 2, 3 i 4 - osobowe, ale z łazienkami jest niestety gorzej, to znaczy maksymalne wymiary łazienek to 1m na 1m, o ich wyglądzie nie wspomnę - dramat! Wyżywienie?! Zaraz na początku zostaliśmy poinformowani, iż pensjonat MIREK nie prowadzi wyżywienia, ale jak to nam powiedziano można zjeść na mieście! Parking jest, ale niestety jest to parking na boisku do kosza. Tak więc butów do gry w kosza i piłki nie opłaca się brać, gdyż ciężko jest grać na łące, pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Telewizory - po prostu bzdura. W naszym "pokoju" nie było nawet radia, a o tv nawet nie można było pomarzyć. Łącze internetowe w każdym pokoju - ja ledwo znalazłam normalne gniazdko, a co dopiero jakieś łącze! A w dodatku ściany sąsiadujących ze sobą pokoi są chyba z kartonu, więc bardziej ekstremalnych scen (dotyczy małżeństw ;) - nie polecam. Chyba, że ktoś to lubi! Ogólnie podsumowując - TRAGEDIA!!! [/b]
rozczarowana1
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 03, 2008 7:39 pm

Postautor: kasia » śr sie 06, 2008 9:56 am

a miało być w tym roku tak pięknie :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Postautor: Leonia » wt sie 19, 2008 7:54 pm

Witaj Kasiu.Napisz czy byłam w pensjonacie Mirek.Czy tylko znajomi.Przeciez miało byc tak ładnie.Ja byłam pod koniec czerwca i potem nie dałam rady.szkoda.Moze byłaby okazja się spotkac.Pozdrawiam leonia
Leonia
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 01, 2008 6:36 pm

Postautor: kasia » śr sie 20, 2008 10:01 am

Nic nie rozumiem Leonio,literówka czy może zbyt dużo wyskokowych trunków :) pozdrawiam
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

katastrofa/apokalipsa/horror/masakra etc.....

Postautor: innes » pn cze 15, 2009 11:24 am

Z pensjonatem Mirek jestem na bieżąco bo byłam tam 12-14 czerwca 2009 r. (sama sie podziwiam, że tyle tam wytrzymałam)
strzeżcie się ludziska pensjonatu MIREK jak ognia !!!!!!!!!!!!
- tragiczna organizacja - pokoje szykowane w pośpiechu w momencie kiedy pensjonariusze już przyjechali i czekają pod drzwiami,
- brud, kurz, pajęczyny (dzięki Bogu karaluchów brak), drzwi się nie zamykają, klucze są połamane, domki zapadające się jedną stroną (ponoć podmyte przez deszcz czy rzekę),
- a jeśli ktoś liczy na jakies radio, telewizor, interenet - to cóż nie ma takiej opcji,
- na "podwórzu" chaos, śmieci, składowisko drewna, złomu itp.
- na obiadokolację (chocć to chyba zbyt szumne wyrażenie) zgaduj człowieku co jesz bo ani smaku ani wyglądu,
- obsługa kuchenna ubrana w dres podaje posiłek z miną :evil:
- stoły nakryte prześcieradłem z trudem przypominającym obrus,
- ciepła woda w kranie .... niektórzy mają to szczęście że czasem się zdarzy,
- a jeśli liczycie na możliwość zorganizowania jakiego wieczorku zapoznawczego lub pożegnalnego no cóż - miejsca brak, sprzętu grającego również,
- aha i niech nikt się nie zdziwi jeśli zostanie ochrzaniony, że na stołówce usiadł nie tam gdzie powinien, albo że wieczorem za głośno się śmieje
Poza tym miejsowość Dębki jest śliczna, blisko do morza, morze przecudne, a w budkach można zjeść naprawdę pyszną rybkę.
innes
 
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 15, 2009 10:58 am

POZDRAWIAM

Postautor: gallanonim » śr cze 24, 2009 10:38 pm

witam wszystkich chetnych do odwiedzenia pensjonatu MIREK lub domkow obok stojacych. przebywam wlasnie w nich z rodzina i niestety musze powiedziec ze nie wiem jak bylo kilka lat temu ale teraz jest swietnie. a wszyscy co krytykuja to mikejsce to zapewne mieszczuchy i bogacze ktorzy za psie pieniadze chcieliby w luksusach mieszkac. a moje zdanie jest takie ze nich sobie jada do MARIOTU. albo sobie namiot rozstawia na jakims radzie w miescie. dla tych ktorzy chca sobie milo i za przyzwoita cene sspedzic tu czas to polecam.
pozdrawiam
gallanonim
 
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 24, 2009 10:20 pm

do "gallanonim"

Postautor: innes » czw cze 25, 2009 9:56 am

kimkolwiek jesteś człowieku wychwalający "Pensjonat Mirek" to muszę Cię zmartwić - prawdopodobnie nie mieszkasz w w/w pensjonacie skoro chwaliszz to miejsce a co do mieszczuchów i mariottu to musze Cię zmartwić całe życie mieszkam na wsi i co roku spedzam 2 tyg wakacji pod namiotem niezaleznie od pogody (więc daleko mi do mariottu) i uwierz mi - przeciętne pole namiotowe daje wyższy standard wypoczynku niż MIREK !!!!!!!!!!!!
innes
 
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 15, 2009 10:58 am

Re: POZDRAWIAM

Postautor: arti » czw cze 25, 2009 11:26 am

gallanonim pisze:witam wszystkich chetnych do odwiedzenia pensjonatu MIREK lub domkow obok stojacych. przebywam wlasnie w nich z rodzina i niestety musze powiedziec ze nie wiem jak bylo kilka lat temu ale teraz jest swietnie. a wszyscy co krytykuja to mikejsce to zapewne mieszczuchy i bogacze ktorzy za psie pieniadze chcieliby w luksusach mieszkac. a moje zdanie jest takie ze nich sobie jada do MARIOTU. albo sobie namiot rozstawia na jakims radzie w miescie. dla tych ktorzy chca sobie milo i za przyzwoita cene sspedzic tu czas to polecam.

REKLAME UMIESZCZAJ GDZIE INDZIEJ
arti
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 27, 2006 11:26 am
Lokalizacja: Warszawa

MIREK

Postautor: gallanonim » czw cze 25, 2009 11:16 pm

to nie reklama ale fakt. jezeli kto kolwiek mysli ze to reklama to sie myli.
moje zdanie jest takie ze komu sie tu nie podoba to niech faktychnie jedzie pod namiot i sie myje wsrod krzakow w jakims bagnie. ja tu ciepla wode mam i mam sie gdzie wyspac. a pod namiotem..... to bywa roznie.....
pozdrawiam
gallanonim
 
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 24, 2009 10:20 pm

sama widzialam

Postautor: anita » ndz lip 12, 2009 9:20 pm

Niestety potwierdzaja sie opinie, ze jest tam fatalnie, chcialam tam tylko zjesc ale jak zobaczylam jak jest w srodku to od razu zrezygnowalam! jak za dawnych lat komuny......ale kazdy moze sam zdecydowac.
pozdr
as
anita
 
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 28, 2009 7:11 pm

Postautor: Melov » wt lip 21, 2009 12:34 pm

Byłem specjalnie zobaczyć boisko do siatkówki i koszykówki - rzeczywiście jak już ktoś pisał - boisko jest tylko tyle że zastawione samochodami czyli w sumie nie ma możliwości korzystania z niego - w innych miejscach np. Defaltówka to już zupełnie inna bajka - różnica jak dzień do nocy.
Melov
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr cze 17, 2009 2:47 pm

Postautor: aktivia55 » pt sie 14, 2009 11:25 am

Zarezerwowałam 4-osobowy domek nr 3 przy pensjonacie Mirek , a potem przeczytałam wypowiedzi na tym forum. Przeraziłam się - gdzie my jedziemy? Piszecie straszne rzeczy. Ale... dojechaliśmy na miejsce i miłe rozczarowanie. Domek drewniany, duży (pokój ok.4x6m) wyłożony boazerią, na podłodze panele , plus łazienka. Było dość czysto. Osoba, która pisała o składziku na grabie, to chyba wcale takiego nie widziała. Zresztą wynajmując domek za 150 zł - nie można oczekiwać cudów, tylko przyzwoitych kempingowych warunków. My spędziliśmy wspaniałe 2 tygodnie. Pozdrawiam właścicieli i przemiły personel. Do zobaczenia. :D
aktivia55
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 13, 2009 9:00 pm

Re:

Postautor: ares » sob wrz 11, 2010 3:12 pm

NG pisze:Standart średni ale własciciel świetny :)
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: POZDRAWIAM

Postautor: ares » sob wrz 11, 2010 3:18 pm

gallanonim pisze:witam wszystkich chetnych do odwiedzenia pensjonatu MIREK lub domkow obok stojacych. przebywam wlasnie w nich z rodzina i niestety musze powiedziec ze nie wiem jak bylo kilka lat temu ale teraz jest swietnie. a wszyscy co krytykuja to mikejsce to zapewne mieszczuchy i bogacze ktorzy za psie pieniadze chcieliby w luksusach mieszkac. a moje zdanie jest takie ze nich sobie jada do MARIOTU. albo sobie namiot rozstawia na jakims radzie w miescie. dla tych ktorzy chca sobie milo i za przyzwoita cene sspedzic tu czas to polecam.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Pensjonat Mirek.

Postautor: ares » sob wrz 11, 2010 3:25 pm

UWAGA na "pensjonat" Mirek ul.Morska 4 Dębki---syf,kiła,mogiła i nie wiem co jeszcze.
A kto się chce przekonać na własnej skórze ,nie ma sprawy, tylko nie piszcie że nie ostrzegałam.
wczasowiczka
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re:

Postautor: ares » pn wrz 20, 2010 6:21 pm

Leonia pisze:Mozliwe że zeszłego roku było nie ciekawie.Ale w tym roku jest ładniej.Jest internet.Czysta nowa posciel.Nowe kołdry i poduszki.Pomalowane są pokoje i korytarze.Są nowe szafy i tapczany.Wiem że córka gospodarza pomału stara sie aby pensjonat wygladał ładnie i schludnie.Oporzadzony jest plac.Jest piaskownica dla dzieci.Wiem że jest w miarę porządnie,a będzie z pewnością jeszcze lepiej.Byłam tam juz w tym roku dlatego moge z czystym sumieniem to napisać.Dajmy szansę nowej gospodyni.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że odwiedzicie w tym roku Debki.


Ja tam byłam w tym roku-2010 ! ! !
Niestety, syf taki sam jak wynika z opisów z 2006 roku ! ! !
Resztę sobie dopowiedzcie sami.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Re:

Postautor: Janusz » pn lut 21, 2011 11:18 pm

.My bylismy na wczasach u Pana Mirka zarowno w domkach jak i pensjonacie w 2010 i w lipcu jedziemy tez i zabieramy znajomych.Pokoje byly nowowytapetowane,lozka z materacami ,nowe lazienki,zajmowalismy 2pokoje 2osobowe , jeden 3osobowy i dwa domki.Domki drewniane ,panele na podlogach,kuchenki lodowka.Bylo czysto i milo ,bylismy z malymi dziecmi nic im ani nam nie brakowalo,Dobre jedzonko na parterze,bardzo smaczne kawy,wszystko tam nowe ,mila obsluga zawsze Pani Anetka lub Pani Ania podgrzewaly sloiczki obiadowe dla maluchow .Na placu zabaw czysto i bezpiecznie-trampolina byla rewelacja,nie bylo zadnych desek,pretow itp.Miejsce do siatkowki tez bylo bo samochody nie moga tam parkowac.Bardzo cieszymy sie z przyjazdu w tym roku.Pozdrawiamy wlasciciela i cala obsluge.Janusz z rodzina i zadowoleni znajomi
Janusz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 21, 2011 9:43 pm

Re: sama widzialam

Postautor: Halina » sob mar 19, 2011 11:07 pm

anita pisze:Niestety potwierdzaja sie opinie, ze jest tam fatalnie, chcialam tam tylko zjesc ale jak zobaczylam jak jest w srodku to od razu zrezygnowalam! jak za dawnych lat komuny......ale kazdy moze sam zdecydowac.
pozdr
as

A to ciekawe?też byłam w Pensjonacie MIREK na parterze stołówka nówka,jadłam tam codziennie CO TO ZNACZY (ZA DAWNYCH LAT KOMUNY?)czy my tu na forum wogóle piszemy cały czas o tym samym miejscu?bo niektórzy piszą u Mirka a w Dębkach chyba więcej Mirków?
Halina
 
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 16, 2011 9:54 pm

Re: Re:

Postautor: Halina » sob mar 19, 2011 11:16 pm

Ja tam byłam w tym roku-2010 ! ! !
Niestety, syf taki sam jak wynika z opisów z 2006 roku ! ! !
Resztę sobie dopowiedzcie sami.[/quote]

RESZTĘ DOPOWIADAM SAMA!!!!!!
Ja byłam z rodziną w Dębkach w PENSJONACIE MIREK UL.MORSKA 4 najlepsze jest to że Pani A>ALIAS ARES mieszkała w pokoju obok nas.Od samego przyjazdu i Ona i Jej Facet szukali zaczepki,nic im się nie podobało,dzieci za głosno bawiły się na placu zabaw,samochodu nie można było postawić na posesji,ciągle się z kim kłócili i ze sobą też ,nie wybierali w słowach k...,ch..p..i jeszcze gorsze teksty były na porządku dziennym.Rano krótko przed 10tą,przychodzili na sniadanie z zapytaniem czy do herbatki można dolać cos wysokoprocentowego.O Boże nigdy wiecej takich sąsiadów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzeciego dnia pobytu przekroczyli swoje możliwosci w zachowaniu i własciciele się wkurzyli i my i jeszcze inni z pokoji obok.Chołota jakiej jeszcze nigdzie nie widziałam.Rano następnego dnia musieli spakować manele i zostali wyrzuceni z pensjonatu.I tak własciciele długo wytrzymali.Oni juz tam nie mają wstępu.I dlatego teraz takie beszczelne wpisy.Takich trzeba do sądu podać.My przyjeżdżamy z nadzieją na spokojnych sąsiadów.Urlop już potem mielismy udany.Oglądalismy rożne pokoje w zależnosci od ceny są różne,my bierzemy dwuosobowy po 135zł,pokój całkiem nowy.Tam co roku cos nowego,modernizacja po kolei,po mału ale do przodu idzie.Pozdrawiamy Wszystkich z Pensjonatu do zobaczenia latem.NIE DAJCIE SIĘ PRYMITYWNYM LUDZIOM.Halina Mazur
[/color][/color][quote][/quote][/b]
Halina
 
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 16, 2011 9:54 pm

Re: Pensjonat Mirek.

Postautor: baart » ndz mar 20, 2011 12:25 am

ależ właściciele Mirka są wytrwali w tworzeniu coraz nowych nicków
może w końcu admin forum by się tym zajął?
przecież dobrze wie jaka jest prawda
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re:

Postautor: ares » pt maja 27, 2011 2:06 pm

Leonia pisze:Mozliwe że zeszłego roku było nie ciekawie.Ale w tym roku jest ładniej.Jest internet.Czysta nowa posciel.Nowe kołdry i poduszki.Pomalowane są pokoje i korytarze.Są nowe szafy i tapczany.Wiem że córka gospodarza pomału stara sie aby pensjonat wygladał ładnie i schludnie.Oporzadzony jest plac.Jest piaskownica dla dzieci.Wiem że jest w miarę porządnie,a będzie z pewnością jeszcze lepiej.Byłam tam juz w tym roku dlatego moge z czystym sumieniem to napisać.Dajmy szansę nowej gospodyni.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że odwiedzicie w tym roku Debki.



UWAGA ! ! !
TO JEST REKLAMA WŁAŚCICIELI
TOTALNE KŁAMSTWO !!!!!!!!!!!!!

Chcą zwabić klienta
U nich śniadanie w sezonie 2010 kosztowało 14 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za 2 plasterki podłej wędliny, 3 plasterki sera żółtego i herbatę w opaplanej szklance.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Pensjonat MIREK

Postautor: ares » pt maja 27, 2011 2:08 pm

rozczarowana1 pisze:Najpierw zacytuję wersję ze strony reklamującej pensjonat MIREK - otóż "Pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami. Wyżywienie, parking, telewizory, boisko (siatkówka, koszykówka), pingpong. Ceny do negocjacji. Łącze internetowe w każdym pokoju!
Na terenie - kawiarenka internetowa".
A teraz wersje sprawdzona przeze mnie i moich znajomych - także rozczarowanych. Pokoje owszem 2, 3 i 4 - osobowe, ale z łazienkami jest niestety gorzej, to znaczy maksymalne wymiary łazienek to 1m na 1m, o ich wyglądzie nie wspomnę - dramat! Wyżywienie?! Zaraz na początku zostaliśmy poinformowani, iż pensjonat MIREK nie prowadzi wyżywienia, ale jak to nam powiedziano można zjeść na mieście! Parking jest, ale niestety jest to parking na boisku do kosza. Tak więc butów do gry w kosza i piłki nie opłaca się brać, gdyż ciężko jest grać na łące, pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Telewizory - po prostu bzdura. W naszym "pokoju" nie było nawet radia, a o tv nawet nie można było pomarzyć. Łącze internetowe w każdym pokoju - ja ledwo znalazłam normalne gniazdko, a co dopiero jakieś łącze! A w dodatku ściany sąsiadujących ze sobą pokoi są chyba z kartonu, więc bardziej ekstremalnych scen (dotyczy małżeństw ;) - nie polecam. Chyba, że ktoś to lubi! Ogólnie podsumowując - TRAGEDIA!!! [/b]


POTWIERDZAM.
szczera prawda
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: POZDRAWIAM

Postautor: ares » pt maja 27, 2011 2:11 pm

gallanonim pisze:witam wszystkich chetnych do odwiedzenia pensjonatu MIREK lub domkow obok stojacych. przebywam wlasnie w nich z rodzina i niestety musze powiedziec ze nie wiem jak bylo kilka lat temu ale teraz jest swietnie. a wszyscy co krytykuja to mikejsce to zapewne mieszczuchy i bogacze ktorzy za psie pieniadze chcieliby w luksusach mieszkac. a moje zdanie jest takie ze nich sobie jada do MARIOTU. albo sobie namiot rozstawia na jakims radzie w miescie. dla tych ktorzy chca sobie milo i za przyzwoita cene sspedzic tu czas to polecam.




UWAGA
TO KŁAMLIWA REKLAMA WŁAŚCICIELI nibypensjonatu MIREK


[b]Chcą Was oszukać i zwabić do siebie

Strata czasu i pieniędzy[/b]
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re:

Postautor: ares » pt maja 27, 2011 2:13 pm

aktivia55 pisze:Zarezerwowałam 4-osobowy domek nr 3 przy pensjonacie Mirek , a potem przeczytałam wypowiedzi na tym forum. Przeraziłam się - gdzie my jedziemy? Piszecie straszne rzeczy. Ale... dojechaliśmy na miejsce i miłe rozczarowanie. Domek drewniany, duży (pokój ok.4x6m) wyłożony boazerią, na podłodze panele , plus łazienka. Było dość czysto. Osoba, która pisała o składziku na grabie, to chyba wcale takiego nie widziała. Zresztą wynajmując domek za 150 zł - nie można oczekiwać cudów, tylko przyzwoitych kempingowych warunków. My spędziliśmy wspaniałe 2 tygodnie. Pozdrawiam właścicieli i przemiły personel. Do zobaczenia. :D


UWAGA ! ! !
TO JEST KŁAMLIWA REKLAMA WŁAŚCICIELI
To nie są domki lecz rozwalające się budy
Byłam w 2010 roku i widziałam, poczytajcie innych opinii o tym nibypensjonacie.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: Re:

Postautor: ares » pt maja 27, 2011 2:17 pm

Janusz pisze:.My bylismy na wczasach u Pana Mirka zarowno w domkach jak i pensjonacie w 2010 i w lipcu jedziemy tez i zabieramy znajomych.Pokoje byly nowowytapetowane,lozka z materacami ,nowe lazienki,zajmowalismy 2pokoje 2osobowe , jeden 3osobowy i dwa domki.Domki drewniane ,panele na podlogach,kuchenki lodowka.Bylo czysto i milo ,bylismy z malymi dziecmi nic im ani nam nie brakowalo,Dobre jedzonko na parterze,bardzo smaczne kawy,wszystko tam nowe ,mila obsluga zawsze Pani Anetka lub Pani Ania podgrzewaly sloiczki obiadowe dla maluchow .Na placu zabaw czysto i bezpiecznie-trampolina byla rewelacja,nie bylo zadnych desek,pretow itp.Miejsce do siatkowki tez bylo bo samochody nie moga tam parkowac.Bardzo cieszymy sie z przyjazdu w tym roku.Pozdrawiamy wlasciciela i cala obsluge.Janusz z rodzina i zadowoleni znajomi

[size=200]
UWAGA ! ! !
TO JEST KŁAMLIWA REKLAMA WŁAŚCICIELI KTÓRZY CHCĄ CIĘ ZWABIĆ I OSZUKAĆ.
Poczytajcie inne opinie o tym nibypensjonacie.[/size]
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: katastrofa/apokalipsa/horror/masakra etc.....

Postautor: ares » pt maja 27, 2011 2:18 pm

innes pisze:Z pensjonatem Mirek jestem na bieżąco bo byłam tam 12-14 czerwca 2009 r. (sama sie podziwiam, że tyle tam wytrzymałam)
strzeżcie się ludziska pensjonatu MIREK jak ognia !!!!!!!!!!!!
- tragiczna organizacja - pokoje szykowane w pośpiechu w momencie kiedy pensjonariusze już przyjechali i czekają pod drzwiami,
- brud, kurz, pajęczyny (dzięki Bogu karaluchów brak), drzwi się nie zamykają, klucze są połamane, domki zapadające się jedną stroną (ponoć podmyte przez deszcz czy rzekę),
- a jeśli ktoś liczy na jakies radio, telewizor, interenet - to cóż nie ma takiej opcji,
- na "podwórzu" chaos, śmieci, składowisko drewna, złomu itp.
- na obiadokolację (chocć to chyba zbyt szumne wyrażenie) zgaduj człowieku co jesz bo ani smaku ani wyglądu,
- obsługa kuchenna ubrana w dres podaje posiłek z miną :evil:
- stoły nakryte prześcieradłem z trudem przypominającym obrus,
- ciepła woda w kranie .... niektórzy mają to szczęście że czasem się zdarzy,
- a jeśli liczycie na możliwość zorganizowania jakiego wieczorku zapoznawczego lub pożegnalnego no cóż - miejsca brak, sprzętu grającego również,
- aha i niech nikt się nie zdziwi jeśli zostanie ochrzaniony, że na stołówce usiadł nie tam gdzie powinien, albo że wieczorem za głośno się śmieje
Poza tym miejsowość Dębki jest śliczna, blisko do morza, morze przecudne, a w budkach można zjeść naprawdę pyszną rybkę.



SZCZERA PRAWDA - POTWIERDZAM
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron