zapytanie

Moderator: bobo2206

zapytanie

Postautor: blasiak » czw cze 15, 2006 9:08 am

Willa Mare w Dębkach co to za obiekt czy to dobra i wiarygodna oferta?
blasiak
 

Postautor: Jaworski » czw cze 15, 2006 10:25 am

takiego obiektu w Dębkach nie ma, przynajmniej nie było w zeszłym roku, zdjęcia na stronie to projekty komputerowe, aczkolwiek dobrze wysymulowane
Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

obiekt jest a warunki z tego co widzialem SUPER

Postautor: wjx » czw cze 15, 2006 9:32 pm

byłem w Dębkach w polowie maja. Willa Mare była na ukończeniu (roboty wewnatrz). jest to nowy obiekt, wysokiej klasy. Bardzo fajnie polozony. zdjecia na stronie, rzeczywiscie sa wizualizacjami (bo zapewne nie ma aktualnych), jednak widzialem go na wlasne oczy i wiem, ze jest :)
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Postautor: gość » pn cze 26, 2006 7:29 pm

byłem tam w sobotę i oglądałem pokoje bo sam jestem zainteresowany pobytem w willi w sierpniu.Miła właścicielka pokazała mi obiekt,robi wrażenie ,teren wokół budynku przyjazdny dzieciom,traweczka chyba świeżo położona,plac zabaw,fajne miejsce do posiedzenia z kamiennym grilem,żadnych krzeseł plastikowych ,ogólnie ekstra
gość
 

Postautor: Jaworski » pn cze 26, 2006 8:31 pm

a nie przyjazny, a nie "przyjazdny"? W j. polskim nie ma określenia "ekstra" "fajnie" czy "spoko"... ale się teraz uczepiłem :) . Dobra to taki odruch, a teraz naprawdę: dziękuje za opinie o pensjonacie, to napewno pokaze potencjalnym klientom obraz tego pensjonatu. Jesli ktos wroci z tego pensjonatu juz po pobycie, niech napisze jak było....napewno będziemy wdzięczni :wink: Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

opinia i rada

Postautor: Jerzyk » śr cze 28, 2006 4:40 pm

proszę o opinię na temat kampingu Słonecznego przy ul. Spacerowej 25. Jak wyglądają przyczepy i domki?
do Pana Jaworskiego
Jerzyk
 

Postautor: Jaworski » śr cze 28, 2006 5:03 pm

Witam,
camping Słoneczny wspominam nieźle, ponieważ jeździłem tam kilka lat, wlascicielem jest Pani sołtysowa :), ogólnie warunki nie są złe choć na czystośc w domkach mozna ponarzekać, trzeba ubezpieczyc sie w odkurzacz lub cos podobnego(ja osobiscie napotkalem również kilka pajęczyn). Ale to było jakies 10 lat temu więc napewno coś się zmieniło, i to pewnie na lepsze, bo niedawno znojmy był w domkach na Słonecznym i mówił, że było czysto :) Wydaje mi się jednak, że za tą cenę nie jest to głupie rozwiązanie, aczkolwiek nie jest to jakis diamencik pod względem kwater...
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Jerzyk » śr cze 28, 2006 9:22 pm

Dziękuję
Jerzyk
 

Re: opinia i rada

Postautor: Gość » pt cze 30, 2006 11:15 pm

Jak wyglądają przyczepy? Chodzi o węzeł sanitarny, łóżka itd. Proszę o szybką odpowiedź
do Pana Jaworskiego
Gość
 

Re: opinia i rada

Postautor: DUŻY » pt cze 30, 2006 11:16 pm

Jak wyglądają przyczepy? Chodzi o węzeł sanitarny, łóżka itd. Proszę o szybką odpowiedź
do Pana Jaworskiego
DUŻY
 

Postautor: Jaworski » pt cze 30, 2006 11:28 pm

łóżka są ok...co do w. sanitarnego też nie ma problemu, woda jest :wink: dokładnie to nie pamiętam wszystkich szczegółów, bo ostatnio byłem tam dawno, jeśli jeszcze są jakieś dokładniejsze pyt. to prosze napisać, zapytam znajomych, którzy jeżdzą tam co roku
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: rm » ndz lip 02, 2006 10:44 am

ja polecam zawisze jest czysto i fajnie ale nie ma tv :!:
rm
 

ile w domkach jest pokoi??

Postautor: ola » czw lip 13, 2006 2:03 pm

Jaworski pisze:Witam,
camping Słoneczny wspominam nieźle, ponieważ jeździłem tam kilka lat, wlascicielem jest Pani sołtysowa :), ogólnie warunki nie są złe choć na czystośc w domkach mozna ponarzekać, trzeba ubezpieczyc sie w odkurzacz lub cos podobnego(ja osobiscie napotkalem również kilka pajęczyn). Ale to było jakies 10 lat temu więc napewno coś się zmieniło, i to pewnie na lepsze, bo niedawno znojmy był w domkach na Słonecznym i mówił, że było czysto :) Wydaje mi się jednak, że za tą cenę nie jest to głupie rozwiązanie, aczkolwiek nie jest to jakis diamencik pod względem kwater...
ola
 


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości