pensjonat Mirek

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

pensjonat Mirek

Postautor: Aniach » ndz cze 05, 2011 1:08 pm

Przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat tego pensjonatu, a raczej wiele opinii w różnych wątkach od jednej osoby (od aresa)
W trakcie wysyłania tej samej wiadomości wyłączył mi się net.. więc jeśli będą dwie podobne wypowiedzi to przepraszam

Czemu aż tak wieszacie na nim psy, A może ares to po prostu konkurencja?
Tak nie wolno robić, Facet ma wolne terminy w czerwcu, lipcu i sierpniu, ale ja nie rozumiem o co jest właściciel tak oskarżany?
- O to , że ma niewyremontowany dom? (oceniam tylko ze zdjęć) Gratuluje, że wszyscy mieszkacie w luksusach, zauważyłam, że im biedniejsza osoba, tym więcej wymaga i obraża innych (zauważyłam, bo sama wynajmuję pokoje pracownikom z innych województw- chcieli by mieszkać za darmo. Z im biedniejszej rodziny pochodzi, tym więcej domaga się od państwa, tylko by ciągnął, a nic od siebie nie dawał, a państwo ma taką maszynkę do produkowania pieniędzy i sobie tylko kręci i kręci) -> oczywiście nie chcę tu nikogo obrazić
- O to, że ma stare tapczany? Na takie go w takim razie stać, skoro ma wolne terminy, to znaczy, że nie ma za co kupić nowych. Kiedyś Dębki były wsią z kilkoma domkami, dzięki dofinansowaniom z UE na wsie mogli się wybić i wyszykować wielkie pensjonaty, niestety nie każdy wniosek mógł zostać przyjęty
- O to, że ściany nie są świeżo pomalowane?
- O jedzenie? to stołujcie się gdzie indziej

O co tak naprawdę chodzi? Co jest tam takiego złego?
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Janusz » ndz cze 05, 2011 4:31 pm

Byliśmy w w/w Pensjonacie w zeszłym roku,byliśmy naprawdę zadowoleni,ale jak już kilka razy pisałem,niestety pozytywnych opinii na ten temat tutaj nie można pisać,bo od razu jest się oskarżanym o znajomości z właścicielem,lub jest się właścicielem.....Facet jest starszy gościu,widać że się stara,Jego córka też,zrobili jak słyszałem już duże pozytywne postępy na korzyść ,bo podobno kiedyś o wiele gorzej było,ale to się i tak w oczach Wielu nie liczy.Też czytaliśmy przed przyjazdem opinie na forum negatywne od 2006r.ale to przecież historia,pozytywne też były ale jak zwykle podważane.Pojechaliśmy...... było fajnie.W tym roku też jedziemy.I jak pisałem zrobię zdjęcia żeby był dowód jak tam teraz jest,żeby się głupie komentarze skończyły,pozdrawiam Janusz
Janusz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 21, 2011 9:43 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Halina » ndz cze 05, 2011 8:52 pm

Panie Januszu my też bylismy w zeszłym roku w Pensjonacie MIREK Ul.Morska 4 i też bylismy zadowoleni z pobytu i oczywiscie też jestem znajomą własciciela co tu dużo mówić ....Na temat Pani alias ARES napisałam na forum TO NIEZRÓWNOWAŻONA KOBIETA ale zresztą widać z Jej wpisów ,nie mówiąc o zachowaniu na miejscu .My też przyjeżdżamy ponownie,ciekawe że zawsze te same osoby wypowiadają się negatywnie?Cos w tym jest,Pan "baart"też cały czas podważa pozytywne wpisy bo podobno kiedys w Tym Pensjonacie był i był nie zadowolony dawno temu,PROPOZYCJA Może tak zaprosimy Tych LUDZI ,żeby przestały sie w końcu te negatywne komentarze,proszę przyjsc i zobaczyć jak jest teraz a nie pisać BZDUR że podobno jeden pokój na pokaz tam zrobiono i że administrator wie jak tam wygląda i że powinien zrobić z tym porządek BO PORZĄDEK TO ADMINISTRATOR POWINIEN ZROBIĆ NA FORUM Z WPISAMI PONIŻEJ PASA. itp.Jakby każdy widział u Siebie grabie a nie u kogos igłe w stogu siana to by życie o wiele piękniejsze było no cóż to tylko marzenia.Jak będzięmy dodatkowo też zrobimy zdjęcia że o ten sam Pensjonat chodzi.Pozdrawiam Halina
Halina
 
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 16, 2011 9:54 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Janusz » ndz cze 05, 2011 9:31 pm

Aniach pisze:Przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat tego pensjonatu, a raczej wiele opinii w różnych wątkach od jednej osoby (od aresa)
W trakcie wysyłania tej samej wiadomości wyłączył mi się net.. więc jeśli będą dwie podobne wypowiedzi to przepraszam

Czemu aż tak wieszacie na nim psy, A może ares to po prostu konkurencja?
Tak nie wolno robić, Facet ma wolne terminy w czerwcu, lipcu i sierpniu, ale ja nie rozumiem o co jest właściciel tak oskarżany?
- O to , że ma niewyremontowany dom? (oceniam tylko ze zdjęć) Gratuluje, że wszyscy mieszkacie w luksusach, zauważyłam, że im biedniejsza osoba, tym więcej wymaga i obraża innych (zauważyłam, bo sama wynajmuję pokoje pracownikom z innych województw- chcieli by mieszkać za darmo. Z im biedniejszej rodziny pochodzi, tym więcej domaga się od państwa, tylko by ciągnął, a nic od siebie nie dawał, a państwo ma taką maszynkę do produkowania pieniędzy i sobie tylko kręci i kręci) -> oczywiście nie chcę tu nikogo obrazić
- O to, że ma stare tapczany? Na takie go w takim razie stać, skoro ma wolne terminy, to znaczy, że nie ma za co kupić nowych. Kiedyś Dębki były wsią z kilkoma domkami, dzięki dofinansowaniom z UE na wsie mogli się wybić i wyszykować wielkie pensjonaty, niestety nie każdy wniosek mógł zostać przyjęty
- O to, że ściany nie są świeżo pomalowane?
- O jedzenie? to stołujcie się gdzie indziej

O co tak naprawdę chodzi? Co jest tam takiego złego?

"Aniach"nikt do końca nie wie o co chodzi?bylismy Tam, fajnie było,pokoje ok.co do starych tapczanów mielismy NOWE PODWÓJNE ŁÓŻE MATERAC TEŻ NOWY.jedzenie ok.nawet z innych pensjonatów przychodzili jesc,mili własciciele też nie wiem o co chodzi?Pensjonat ma różne pokoje tańsze i droższe pomalowane i wytapetowane,są Ludzie którzy są zadowoleni i są Tacy którym nic nie pasuje,i dodatkowo jeszcze zachowują się niegrzecznie,zabijają komary butami na scianach,demolują łóżka,i resztę,piją ,hałasują i dziwią się potem,że są niemile widziani,ale na temat wczasowiczów na forum się nie pisze bo płacą i myslą,że mogą robić co chcą(oczywiscie nie wszyscy)nie chcę tu nikogo obrażać.A napewno nie ma tam nic złego, wręcz przeciwnie,własciciel jechał z kims do szpitala do Wejherowa jakby był inny to by olał,albo jak P.Ania jeżdziła po towar to pytała czy dla kogos zakupy zrobić bo w Dębkach drogo,albo na swój koszt zaprosili nas na grilla ,było super,więc nie wiem czy tam jest żle,bo atmosfera rodzinna ważniejsza od farby na scianie przynajmniej dla mnie i klimat fajny .......więc nie wiem dlaczego ma tam być co złego i o co chodzi nie wiem też,ale pozdrawiam i przyjeżdżamy po raz drugi Janusz
Janusz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 21, 2011 9:43 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Aniach » ndz cze 05, 2011 11:51 pm

Ja nigdy nie byłam w tym pensjonacie, oceniłam tylko lokal ze zdjęc.
Kiedyś przyjeżdżałam jedynie na pole namiotowe "leśne', w tym roku pierwszy raz będę w domu wypoczynkowym, ale nie u Mirka.
W necie każdy jest anonimowy i więc wydaje mu się, że może obrażac. Skoro ktoś jest na tyle odważny by obrażac, niech się pod tym podpisze swoim imieniem i nazwiskiem. Dopiero wtedy mogę uznac, ze to co wypisuje np Ares to prawda.
P.S. Mam nadzieję, że trafię w pogodę, zresztą każdy by chciał miec udany wypoczynek:)
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Janusz » pn cze 06, 2011 11:19 pm

Aniach to miłego pobytu w Dębkach,napewno będzie fajnie, może będziemy w tym samym czasie to przyjdz do Pensjonatu na parterze do baru na kawę (oczywiscie z......ja też będę z żoną,BARDZO KOCHANĄ ŻONĄ) ale możemy pogadać.A poza tym to czytałem na forum,że Mirek kogos kiedys pobił,a potem się okazało że to nie ten Mirek z Pensjonatu MIrek bo ten starszy ma w ogóle inaczej na imię tylko ten Pensjonat się tak nazywa,ale potem na forum żadnego sprostowania nie było,więc........ Jeszcze raz miłego pobytu i mam nadzieję ,że będzie nam pogoda dopisywała.Pozdrowionka Janusz
Janusz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 21, 2011 9:43 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Aniach » wt cze 07, 2011 8:35 am

Będę w pierwszym tygodniu tygodniu sierpnia, właśnie nieopodal. Zastanawiałam się, żeby tam się przejśc na stołówkę by sprawdzic czy to co tutaj przeczytałam to rzeczywiście prawda:) A, że mi wiecznie wszystko smakuje to pewnie nie bede obiektywna:P
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Aniach » wt cze 07, 2011 10:25 am

poczytałam o tym pensjonacie na gronie i o dziwo nie ma złych komentarzy:
http://grono.net/chat/#debki/topic/2706357/sl/pensjonat-mirek/ z roku 2007-2011

"Zna ktoś to miejsce...

Spotkałem się z najróżniejszymi opiniami, ale może ktoś zna to miejsce z autopsji...??
Zdziwił mnie brak zdjęć pokoi i reszta fotek w marnej jakości :) "

"Ja byłam :) I to nawet nie raz. Obsługa jest miła, ale jednak na początku zawsze było jakieś zamieszanie, bo ktoś coś źle zapisał, bo ktoś nie przekazał itp. Bywało tak, że pierwszą noc musieliśmy spać w jakichś dziwnych pokojach, a dopiero następnego dnia mogliśmy przenieść się do swoich zarezerwowanych. Warunki w pokojach są wporządku, to jeszcze chyba zależy od pokoju, ale ja zawsze trafiałam na takie, w których nie miałam na co narzekać :) "

"domki u pana Mirka sa spoko. wczoraj stamtad wrocilem i nie narzekam:) "

"ja tez lyszalem ze pokoje u mirka sa spoko.. moja siostra go zna i poleca.... ja sie wybieram do niego na poczatku sierpnia:)"

"polecam pana mirka
pare lat temu spuscil wpierdol mojemu koledze drewnianym kotem ,bo mu sie cos pomylilo. kolega byl w szpitalu noga w gipsie i pare szwow.
zaszlo nieporozumienie jak to nazwal. dodam ze kolega mial wtedy 16 lat.
polecam goraco! "

"Byłam tam w zeszłym roku przez dwa dni.... Tragedia!!!! A nie mam wygórowanych wymagań.... "

">patris napisał
>polecam pana mirka
>pare lat temu spuscil wpierdol mojemu koledze drewnianym
>kotem ,bo mu sie cos pomylilo. kolega byl w szpitalu noga w
>gipsie i pare szwow.
>zaszlo nieporozumienie jak to nazwal. dodam ze kolega mial
>wtedy 16 lat.
>polecam goraco!


Nie o tego Mirka chodzi! "

"BYŁEM W DĘBKACH W PENSJONACIE ''MIREK''BARDZO FAJNA ATMOSFERA,PRZEMILI WŁAŚCICIELE,PANI ANIA JEST DE BEST JAK ROWNIEŻ JEJ MĄŻ-JEST NIEMCEM ALE DUŻO MÓWI PO POLSKU I JEST COOL FACET.POKOJE Z ROKU NA ROK CORAZ ŁADNIEJSZE,WIDAĆ ŻE WŁAŚCICIELE DUŻO INWESTUJĄ I STARAJĄ SIĘ ABY BYŁO CORAZ ŁADNIEJ.FAJNE WIECZORKI PRZY OGNISKU.OGÓLNIE POLECAM TEN PENSJONAT ZA TĄ CENĘ NIC LEPSZEGO NIE ZNAJDZIECIE,A JAK KTOŚ SZUKA LUKSUSÓW TO POWINIEN WYNAJĄĆ POKÓJ W SZERATONIE,JA JADĘ NAD MORZE A NIE SIEDZIEĆ W POKOJU I PODZIWIAĆ ŚCIANY........POZDRAWIAM "

"Urlop spędziliśmy w pensjonacie Mirek,ceny za pokój nie adekwatne do standardu,liczyliśmy na coś lepszego niestety nie widać tam żadnych inwestycji jeśli chodzi o pokoje.Plac zabaw,to ok ale pokoje żenada ogólnie nie polecam za tą cenę można mieć coś ciekawszego. "

"Co do ceny uważam że jest niewygorowana a jeżęli ktoś pragnie luksusow to zapraszam do hoteli. Właściciele super miłą obsługa świetna atmosfera . Żarełko super i duży wybor w menu. Po za tym pora obiadowa od godziny 13 do22 a więc nie trzeba się spieszyć, i gonić na czas.Jest także kawiarenka internetowa z naprawde niezłym sprzętem. Pozdrowienia dla ARKA i całej obsługi dziękuje za miły pobyt Krystian z GNIEZNA z rodziną "

"Pensjonat MIREK- to wielka MASAKRA- tam czas zatrzymał się w latach 70-tych!!!!
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: baart » wt cze 07, 2011 4:59 pm

skoro jest tak ładnie, nie ma juz szpar w drzwiach i oknach, meble nie są połamane i w końcu ktoś zaczął w "pensjonacie" sprzątać to dlaczego nie ma żadnych zdjęć?
dopóki nie zobacze to nie uwierzę że coś się zmieniło
powinienem być w dębkach pod koniec czerwca - może znajde chwilę żeby zweryfikować
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Aniach » wt cze 07, 2011 11:46 pm

zdjęcia są chociaż widac po nich że meble nie są pierwszej świeżości...skoro ludzie chwalą to znaczy ze nie jest tak źle. Poza tym ja jadę nad morze leżec na plaży a nie siedziec w mieszkaniu. Rozumiem, że każdy chce miec godne warunki, jednemu będą one odpowiadac a drugiemu nie, ale czemu oczerniac pensjonat w aż w tylu wątkach jak to zrobiła Ares. Tak się nie robi, wystarczyłby jeden wątek, wiele forumowiczów z pewnością by się zaznajomiło z jego treścią. :)
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Janusz » czw cze 09, 2011 9:46 pm

baart pisze:skoro jest tak ładnie, nie ma juz szpar w drzwiach i oknach, meble nie są połamane i w końcu ktoś zaczął w "pensjonacie" sprzątać to dlaczego nie ma żadnych zdjęć?
dopóki nie zobacze to nie uwierzę że coś się zmieniło
powinienem być w dębkach pod koniec czerwca - może znajde chwilę żeby zweryfikować

Hej BAART będziemy w tym roku znowu TU na urlopie ,zdjęcia pokoi są na Pensjonat Mirek,ale zrobię dodatkowo z pod łóżka,łazienki i umytych korytarzy(nawet tam mają jakiś fajne płyny bo pachnie)wyślę TOBIE chętnie na maila,jak Sam Będziesz wcześniej to zobaczysz i bar NOWY tam też czysto(a nie wystrój z lat 70-tych)Pozdrowionka Janusz
Janusz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 21, 2011 9:43 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: ares » sob lip 23, 2011 9:35 pm

Aniach pisze:Przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat tego pensjonatu, a raczej wiele opinii w różnych wątkach od jednej osoby (od aresa)
W trakcie wysyłania tej samej wiadomości wyłączył mi się net.. więc jeśli będą dwie podobne wypowiedzi to przepraszam

Czemu aż tak wieszacie na nim psy, A może ares to po prostu konkurencja?
Tak nie wolno robić, Facet ma wolne terminy w czerwcu, lipcu i sierpniu, ale ja nie rozumiem o co jest właściciel tak oskarżany?
- O to , że ma niewyremontowany dom? (oceniam tylko ze zdjęć) Gratuluje, że wszyscy mieszkacie w luksusach, zauważyłam, że im biedniejsza osoba, tym więcej wymaga i obraża innych (zauważyłam, bo sama wynajmuję pokoje pracownikom z innych województw- chcieli by mieszkać za darmo. Z im biedniejszej rodziny pochodzi, tym więcej domaga się od państwa, tylko by ciągnął, a nic od siebie nie dawał, a państwo ma taką maszynkę do produkowania pieniędzy i sobie tylko kręci i kręci) -> oczywiście nie chcę tu nikogo obrazić
- O to, że ma stare tapczany? Na takie go w takim razie stać, skoro ma wolne terminy, to znaczy, że nie ma za co kupić nowych. Kiedyś Dębki były wsią z kilkoma domkami, dzięki dofinansowaniom z UE na wsie mogli się wybić i wyszykować wielkie pensjonaty, niestety nie każdy wniosek mógł zostać przyjęty
- O to, że ściany nie są świeżo pomalowane?
- O jedzenie? to stołujcie się gdzie indziej

O co tak naprawdę chodzi? Co jest tam takiego złego?
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: ares » sob lip 23, 2011 9:37 pm

Aniach pisze:Przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat tego pensjonatu, a raczej wiele opinii w różnych wątkach od jednej osoby (od aresa)
W trakcie wysyłania tej samej wiadomości wyłączył mi się net.. więc jeśli będą dwie podobne wypowiedzi to przepraszam

Czemu aż tak wieszacie na nim psy, A może ares to po prostu konkurencja?
Tak nie wolno robić, Facet ma wolne terminy w czerwcu, lipcu i sierpniu, ale ja nie rozumiem o co jest właściciel tak oskarżany?
- O to , że ma niewyremontowany dom? (oceniam tylko ze zdjęć) Gratuluje, że wszyscy mieszkacie w luksusach, zauważyłam, że im biedniejsza osoba, tym więcej wymaga i obraża innych (zauważyłam, bo sama wynajmuję pokoje pracownikom z innych województw- chcieli by mieszkać za darmo. Z im biedniejszej rodziny pochodzi, tym więcej domaga się od państwa, tylko by ciągnął, a nic od siebie nie dawał, a państwo ma taką maszynkę do produkowania pieniędzy i sobie tylko kręci i kręci) -> oczywiście nie chcę tu nikogo obrazić
- O to, że ma stare tapczany? Na takie go w takim razie stać, skoro ma wolne terminy, to znaczy, że nie ma za co kupić nowych. Kiedyś Dębki były wsią z kilkoma domkami, dzięki dofinansowaniom z UE na wsie mogli się wybić i wyszykować wielkie pensjonaty, niestety nie każdy wniosek mógł zostać przyjęty
- O to, że ściany nie są świeżo pomalowane?
- O jedzenie? to stołujcie się gdzie indziej

O co tak naprawdę chodzi? Co jest tam takiego złego?



Poczytajcie wszystkich opinii,nie tylko moich, a sami wyciągniecie wnioski
Pozdrawiam wszystkich
Ja tylko przestrzegam
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: wjx » śr lip 27, 2011 1:11 am

Administrator forum.debki.pl po raz kolejny ostrzega użytkownika ARES.
Prosimy nie wpisywać tych samych kopii postów w różnych tematach i działach na forum.
Takie postępowanie przyczynia się w znacznym stopniu do bałaganu na forum i wymusza konieczność usuwania duplikatów, przez co cierpią całe wątki na forum.

Administrator
http://www.debki.pl - internetowa społeczność Dębek
http://www.forum.debki.pl - forum Dębek
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: baart » śr lip 27, 2011 10:11 pm

wjx

jesteś administratorem, a co ważniejsze "prawie miejscowym" i dobrze wiesz jak jest naprawdę
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: pike22 » czw sie 11, 2011 6:46 pm

Przechodząc wielokrotnie ul. Morską nie da się nie zwrócić uwagi na wspomniany pensjonat. Miejsce atrakcyjne, ale sam obiekt jak i otoczenie budynku wygląda na porządnie zaniedbane. To niestety "na dzień dobry" musi odstręczać potencjalnych klientów. O standardzie kwater nie wypowiadam się.
pike22
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 26, 2011 9:14 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: ares » pt cze 01, 2012 11:23 am

Ja tylko przestrzegam, a jak chcecie to jedźcie i odpoczywajcie gdzie chcecie.
Pozdrawiam i życze udanych wakacji 2012.
http://forum.debki.pl/images/smilies/icon_lol.gif
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am

Re: pensjonat Mirek

Postautor: ANNA.D. » wt lip 03, 2012 5:36 pm

baart pisze:skoro jest tak ładnie, nie ma juz szpar w drzwiach i oknach, meble nie są połamane i w końcu ktoś zaczął w "pensjonacie" sprzątać to dlaczego nie ma żadnych zdjęć?
dopóki nie zobacze to nie uwierzę że coś się zmieniło
powinienem być w dębkach pod koniec czerwca - może znajde chwilę żeby zweryfikować



Witam Pana:)zdjecia są na www.debki.pl pensjonat Mirek galeria zdjęć,pozdrawiam Anna D.G.
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: zlotko77 » sob lip 28, 2012 7:15 pm

Obiektywnie patrząc wyposażenie pokoju ok, ale
"Zapraszamy również Gosci Naszego Pensjonatu w sezonie 2012 do korzystania specjalnie dla Państwa przygotowanej przestrzennej ogólnodostępnej kuchni oraz nowej jadalni.", "Na parterze znajduje się duza świetlica(dzieci mogą się bawić w razie nie pogody)"- brak zdjęć potwierdzających zaistniały fakt bycia takich pomieszczeń
zlotko77
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 6:46 pm
Lokalizacja: Bochnia

Re: pensjonat Mirek

Postautor: ANNA.D. » ndz lip 29, 2012 2:48 pm

Witam zapraszam wiec do pensjonatu zeby zobaczyc ogolnodostepna kuchnie lub zdjecia wysle na zyczenie na maila,zapraszam Anna Dębowska_Godbersen...zapraszam lepiej osobiscie ,zeby znowu nie bylo.,ze zdjecia nie wiadomo skad:)do dnia dzisiejszego czyli do 29 lipca z kuchni i innych pomieszczen skorzystalo juz ok 300gosci ,pozdrawiam Anna D.G. tel.501 51 68 80
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: ANNA.D. » ndz lip 29, 2012 3:00 pm

zlotko77 pisze:Obiektywnie patrząc wyposażenie pokoju ok, ale
"Zapraszamy również Gosci Naszego Pensjonatu w sezonie 2012 do korzystania specjalnie dla Państwa przygotowanej przestrzennej ogólnodostępnej kuchni oraz nowej jadalni.", "Na parterze znajduje się duza świetlica(dzieci mogą się bawić w razie nie pogody)"- brak zdjęć potwierdzających zaistniały fakt bycia takich pomieszczeń



A obiektywnie to Pani/Pan "zlotko 77 " pozdrawiam serdecznie ja sie przedstawiłam Anna Dębowska-Godbersen,oraz podałam numer telefonu ,wiec jezeli Pan/Pani maja jakieś wątpliwosci proszę też się przedstawića nie tylko wątpić:)
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: pensjonat Mirek

Postautor: Api » wt sie 14, 2012 10:33 pm

Witam!
Strasznie dziwią mnie złe opinie na temat tego pensjonatu. Byłam tam całkiem niedawno. Pan Mirek jest bardzo przyjemny i jego córka także. Oczywiście jeśli goście, których przyjmuje do pensjonatu także wykazują się kulturalnym i miłym zachowaniem. Wydaje mi się, że jeśli ktoś narzeka na nieuprzejmość pani Ani, musiał sam sobie na to zasłużyć. Ja osobiście miałam z nią dobry kontakt. Obejrzałam też wiele pokoi i różnią się standardem, ale wszystkie są czyste. Gorąco polecam wczasy w tym pensjonacie i proszę nie wierzyć złym opiniom, a tym bardziej tym, do których zostały dołączone zdjęcia, gdyż jak wiadomo, ktoś musiał ten brud tam zostawić, a logicznie myśląc, były to osoby, które w danym miejscu mieszkały i robiły zdjęcia w międzyczasie swojego pobytu. Tak więc co z tego wynika? :)
Poza tym spotkałam się z sytuacjami, kiedy wczasowicze chcieli przedłużyć swój pobyt u Mirka i nie mieli z tym problemów. Żeby się przekonać, trzeba naprawdę samemu tam pojechać i zobaczyć jak to naprawdę wygląda. Myślę, że ludzie będą mile zaskoczeni...
Wracając jednak do negatywnych opinii, myślę że niektórzy forumowicze wypisujący tu swoje "gorzkie żale" musieli zachować się naprawdę nieprzyjemnie i z powodu tego, że czyjaś cierpliwość się skończyła, próbują się mścić w tak dziecinny sposób.
Ludzie! Dorośnijcie! Czy może nadal chcecie pozostać na poziomie podstawówki i "bawić" się w taki sposób?
Api
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 14, 2012 10:15 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron