w ciemno

dla turystów szukających kwater, domków, pensjonatów

Moderator: bobo2206

w ciemno

Postautor: adaśko » czw mar 24, 2011 3:52 pm

Witam. Wybieram się razem z żoną na urlop do 1o dni w lipcu/sierpniu lecz nie wiem czy będzie możliwe znaleźć jakąś przytulną kwaterę.
Wiem oczywiście że dużo zależy od pogody, parę lat temu też byłem zmuszony do szukania lokum na miejscu (Dźwirzyno), nie jest to łatwe, szczególnie gdy ma się jakieś tam przyzwyczajenia. Przeglądam forum, lecz pomimo wielu ofert trudno będzie na miejscu biegać z mapką i szukać. Morze ktoś z forumowiczów poleci kilka sprawdzonych adresów. Interesują nas kwatery z łazienką, czyste i dobrze by było z lodówką w pokoju. Dzięki i pozdrawiam.
adaśko
 
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 24, 2011 3:27 pm

Re: w ciemno

Postautor: OLEK » czw cze 09, 2011 8:48 pm

www.daniela.afr2.pl
Pozdrawiam
OLEK
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: śr cze 01, 2011 9:12 pm

Re: w ciemno

Postautor: naturysta » czw cze 09, 2011 9:38 pm

www.daniela.afr2.pl
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: w ciemno

Postautor: okul » pt cze 10, 2011 8:31 pm

W tym czasie - przełom lipca sierpnia ... to ciężko będzie z marszu znaleźć cokolwiek. No chyba, że ze względu na jakieś tam losowe przypadki ktoś nie przyjedzie. Gdyby zapadał zmrok, a nie mieli byście miejsca to śmiało Odargowo - na pewno coś będzie. W najbardziej hardkorowej sytuacji Podzamcze Na zamku Krokowa :O)
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

w ciemno

Postautor: MiusMarta » czw sty 31, 2013 9:44 am

Od jakiegos czasu na ulicy Chopina od świateł do spichlerza nie świecą lamby i cały park też jest nieoświetlony.Wracam często wieczorami przez ten park i jest ciemno jak w d...e ,że strach tam przechodzić.Czy to jakieś nowe oszczędności w oświetleniu ,jakie były kiedyś na ulicy grudziądzkiej?
MiusMarta
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 25, 2013 12:44 am


Wróć do Poszukujemy noclegu w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron