BARRAKUDA (bar w tym pensjonacie)- stanowczo odradzam !!!!

Moderator: bobo2206

BARRAKUDA (bar w tym pensjonacie)- stanowczo odradzam !!!!

Postautor: Kapsterek » pn lip 06, 2009 4:17 pm

Wczoraj jedliśmy śniadanie w tym barze. Za trzy śniadania plus trzy kawy zapłaciłam 60zł, ale zabrakło nam mtrochę masła i chleba. Poprosiłam kelnerkę o doniesienie (zaznaczyłam ze zapłacę przy wyjściu), ale Panienka stanowczo odmówiła i kazała mi kupić to osobiście w barze!!! Teraz najlepsze: za trzy malutkie masełka zapłaciłam 3zl a za 3 kromki STAREGO chleba 1,5zl!!!!! Powiem wam, ze często jeździmy w różne strony Polski ale takiego dziadostwa jeszcze nie spotkalam!!! Z rodzina która siedziała obok nas była ta sama historia:)
Kapsterek
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:04 pm

dziwne

Postautor: gabizientek » pn lip 20, 2009 2:58 pm

Powiem szczerze,ze jadalam tam z mezem codziennie i nie moge narzekac,a nawet pochwale!
Jadalam sniadania i obiady i naprawde nie moge sie pod twoim postem podpisac,mi zawsze wystarczalo pieczywa,a co do cen to jak nad morzem...
Porzadny obiad mozna zjesc juz do 20 zl i ciezko go zjesc...
Moze trafiles na jakas nie mila kenerke bo ogolnie to przeciez tam zawsze podaja do stolu,a ze zadala pieniazkow to wydaje mi sie naturalne pewnie maja taki wymog odgorny...
Podejzewam ,ze pare osob tez zapewnialo iz zaplaci i tak sie nie stalo wiec boja sie ,bo nie chca ponosic kosztow.
I dodam ,ze probowalam jesc gdzie idziej,ale jedzenia na tackach papieowych w tej samej cenie mnie nie kreci:)
gabizientek
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 20, 2009 1:56 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: BARRAKUDA (bar w tym pensjonacie)- stanowczo odradzam !!!!

Postautor: zygzak » pt lip 29, 2011 12:38 am

Barracuda jest ok, nigdy się nie naciąłem, może nie najtaniej, ale nie można powiedzieć, że drogo; w sezonie 2011 zaczęli nabijać na kasę, więc przy najmniej wiadomo ile tej ryby się zjadło :wink: ; w 2010 nie zdarzyło mi się otrzymać paragonu
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: BARRAKUDA (bar w tym pensjonacie)- stanowczo odradzam !!!!

Postautor: akaen » czw sie 04, 2011 7:35 pm

Jadłem tam wczoraj flądrę i pstrąga. Muszę przyznać że flądra ok a pstrąg mógłby być trochę lepszy, trochę małe porcje surówek i frytek. Miła obsługa, ceny umiarkowane (ale mogłoby być trochę taniej), poza tym placyk zabaw dla dzieci. W zeszłym roku jadłem tu też zupy i były w miarę ok. Za te 2 ryby + 2 piwa zapłaciłem 67 zł.
Wasz expert od dobrego żarełka -akaen.
akaen
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 04, 2011 7:25 pm

Re: BARRAKUDA (bar w tym pensjonacie)- stanowczo odradzam !!!!

Postautor: bartgor » pn lip 30, 2012 2:48 pm

Ja bardzo sobie ten bar chwalę bo naprawdę w tych pieniążkach jakie tam są to porcje były ogromne, a kurczak po hawajsku palce lizać.
bartgor
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pn lip 04, 2011 3:07 pm


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron