DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Moderator: bobo2206

DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: groszek » pn lip 04, 2011 9:35 am

Witam wrocilam wlasnie z Rybitwy w Dębkach .
Zmiany zmiany zmiany????????? tylko nie zawsze na lepsze panie FRANKU.????????
Straciło to miejsce bardzo dużo zaginął duch domowej atmosfery który wprowadziła ostatnio pani JUSTYNA :D .To miejsce tętniło życiem zawsze na wszystko znalazła radę i pomoc.
Teraz to zgroza ta pani w recepcji ,odstrasza zawsze niezadowolona i nie wyspana :twisted: .Jesli ma się problem to trzeba liczyć raczej na innych gości bo pani nigdy nie wie albo
nie ma jej w pensjonacie.
:cry: Ja niestety na pewno byłam ostatni raz a szkoda bo kiedyś było super .
Niestety tylko dla pana ,panie Franku bo po rozmowach z gośćmi wiele z nas uważa tak samo.
POZDROWIENIA DLA SYMPATYCZNEJ PANI JUSTYNY NA PEWNO JEJ NIE ZAPOMNIMY :D :D :D
groszek
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 04, 2011 9:01 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: luna » pn lip 04, 2011 9:52 am

Byłam juz 2 razy w rybitwie i wiem ze bylo super dzieki pani JUSTYNIE :) to prawda ze dawala temu miejsce zycie ...Juz mi sie nie chce jechac jesli to prawda ze pani JUSTYNY tam nie ma oj to ciezko to widze .My jedziemy tam w sobote i na pewno dam znac jak wroce.
pozdrowienia dla pani JUSTYNKI
luna
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 04, 2011 9:41 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Aniach » czw lip 14, 2011 1:19 pm

moze to zmiana tylko na czas urlopu? zreszta kazdemu trzeba dac szanse:)
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: luna » wt lip 26, 2011 9:14 pm

Witam, obiecałam ze dam znac jak jest w RYBITWIE teraz--jest OKROPNIE.Panie włascicielu co sie stalo z tym obiektem na pozor ok ale jak sie juz jest pare dni to ma sie dosc.
Recepcjonistce to trzeba zamontowac jakis hak do powieszenia nog bo nie wie gdzie je ma zostawic.Ponoc to pana corka ale w niczym pana nie przypomina pan :D a ona :evil: .Bylam w wielu miejscach,ale w zadnym mnie tak nikt nie potraktowal dostaje klucz i szukac wiatru w polu
nikt nie prowadzi do pokoju ani co gdzie sie znajduje ,brak jakielkowiek informacji o czym kolwiek.
Taka ogolna informacje o obiekcie powinno sie uslyszec na dzien dobry od pani za biurka,(poprzednio tak bylo 6+ za to )
Plusem sa nowe miejsca do grila.
Plac zabaw bez zmian przydaly by sie juz nowe husdawki ale coz.Tylko ,
nie radze zeby sie dzieci bawily sie w piaskownicach bo znajomi panny z recepcji o to sie poprostu postarali oddawali do nich mocz.Nie wspomne o ich odzywkach po prosbach zeby tego nie robic, kultury za grosz mlodziesz niestety niema .Jeszcze jedna uwaga dotyczy tych nocnych weekendowych zabawach czy one musza trwac w pensjonacie (nie mowie tu o gosciach ktorzy np. griluja )tylko o tych mlokosach.Podsumowujac nie jest ciekawie MY I ZNAJOMI na pewno nie wracamy do rybitwy .Juz dokonalismy rezerwacji niedaleko na drugi rok
a naprawde szkoda bo bylo to fajne miejsce.I na pewno byla w tym zasluga pani JUSTYNY :D :D teraz bylo to wyraznie widac,goscie ktorzy bywali tam od lat od razu to wiedza a nowi :?: no coz mysla ze tak ma byc...
luna
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 04, 2011 9:41 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: adro » pt sie 05, 2011 9:35 pm

No hej to prawda ze w tym pensjonacie nie jest juz tak fajnie jak bylo :( :( .
Ja tez tam bylem wczesniej z rodzinka i troche sie rozczarowałem tym co zastałem w tym roku.
W pokojach jest ok ale na zewnątrz dla dzieci plac zabaw to MAKABRA wiele
mozna przytaczac. Jesli mowa o recepcje to biurko stoi ale nikogo za nim nie ma
jak chcialem oplacic pobyt to dopiero kogos znalazlem 4-go dnia pobytu a klucz odebralismy od pani sprzatajacej. Pozdrawiam
adro
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 05, 2011 9:09 pm

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Aniach » ndz sie 07, 2011 8:21 am

byłam tam pierwszy raz ale tez zauwazylam ze Pani z recepcji czesto nie ma (mozna ja zastac w najblizszym sklepie na pogaduszkach z kolega czy kolezanka), ale juz parawan dostalismy od milej Pani ktora tam sprzata, raz nawet dalismy klucz gdy wychodzilismy na plaze, wiecej zasterzen nie mam. Na plaze nie jest daleko, poniewaz spacerkiem szlismy o dziwo tylko 15 minut do wejscia nr 19,
Gdy przygotowywalam posilki to czesto ktos zagladal do kuchni poszukiwaniu Pani z recepcji, raz byla to osoba ktora chciala sie zakwaterowac.
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: zielonapatelnia » pn sie 15, 2011 11:41 pm

Witam wszystkich
Wszystko co piszecie to prawda. Coś jest nie tak w tym pensjonacie. W zeszłych latach było wzorowo. W tym roku to co zastałem to normalnie MASAKRA. Pani w recepcji nie wiem skąd została wzięta, z jakiejś szkoły specjalnej chyba. Zero jakiejkolwiek pomocy od niej. Ani nie zaprowadzi do pokoju, rzadko bywa przy swoim biurku, jest bardzo nie miła. Gdy zgłosiłem problemy ze spłuczką przy kibelku powiedziała "no musi pan sobie radzić" coś strasznego! To ja płace 55 zł za dobe a nie mam sprawnej toalety??!! Coś jest nie tak?!

Na pochwałe może zasłużyć pani sprzątaczka, którą zawsze można o coś poprosić i chętnie pomaga. To chyba jedyny plus tego bajzlu.
ogólnie odczucie są bardzo negatywne, NIE POLECE więcej nikomu tego pensjonatu dopóki nie wróci tam stary porządek (mam na myśli panią Justynę)

Podsumowując
PANIE WŁAŚCICIELU, JEŚLI ZMIANY TO TYLKO NA LEPSZE, TAK POSTĘPUJĄC TRACI PAN MARKĘ ,KTÓRĄ BUDUJE SIĘ LATAMI, A CO ZA TYM IDZIE POTENCJALNYCH GOŚCI W PESJONACIE.

Pozdrawiam wszystkich którzy wytrzymali tą szkołę przetrwania.
zielonapatelnia
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 15, 2011 11:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: lis65zka » ndz sie 21, 2011 1:34 pm

WITAM
To wszystko niestety co piszą o rybitwie to FAKTY. Bylam juz parokrotnie i rozne panie byly z nieciekawym skutkiem.Najlepiej w pensjonacie bylo gdy byla pani JUSTYNA :D .To bylo fajne i spokojne miejsce teraz to jeden wielki chaos.Ja jeszcze do tego moge dodac z duzym niesmakiem ( bylam 3 tygodnie)
fakt ze w recepcji nie powinno sie byc po spozywaniu ALKOHOLU(zdazylo sie pare razy) czuc odorem i najprostsze czynnosci nie jest sie w stanie wykonac np. wpis do komputera pomagaja koledzy.

Pani Hania to nie na tym miejscu powinna byc . :?: :?: :?: :?: :?:


JA ROWNIEZ SWOIM ZNAJOMYM JUZ NIE POLECE TEGO MIEJSCA
I SAMA POSZUKALAM W KONCU NOWEGO OBIEKTU
PRZEZ CHWILE BYLO SUPER ALE ZNOW WYSZLO NIECIEKAWIE.
lis65zka
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:57 pm

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Jarekwakacje » czw sie 25, 2011 1:08 pm

Witam

Część z tych informacji jest na pewno prawdą, rozmawiałem z Panią Hanią i jest to naprawdę bardzo miła osoba, mówiła mi ze pracuje dopiero parę dni. Pierwsze komentarze są z lipca tak wiec dajmy jej czas. Pamiętam jak przyjechałem 16 sierpnia do Rybitwy po raz kolejny, Pani Hania całkiem inaczej już się zachowywała, jej nogi nie potrzebowały "haka". Ja zaliczam te wakacje do udanych, bardzo mi się podobało w Rybitwie, a to, że młoda osoba musi najpierw nabrać doświadczenie nie jest wystarczającym argumentem aby ja wyśmiewać na forum i odradzać ludziom pobytu w Rybitwie. Ten pensjonat reprezentuje najwyższy (prawdopodobnie) standard w Dębkach a cena jest bardzo niska w stosunku do innych pensjonatów nie mówiąc nawet o ich niskim poziomie wyposażenia pokoi i ich strasznym stanie technicznym w niektórych przypadkach. Jeżeli w innych pensjonatach chcieli ode mnie 60-70 zł a łazienka była wspólna dla 5-6 pokoi to jest to naprawdę upokarzające.

To Pani Justyna była nie miła dla klientów traktowała każdego klienta indywidualnie w zależności od tego kogo lubi i kto jej odpowiada a kto nie.
Wydaje mi się, że te komentarze piszą "przyjaciółki" Pani Justyny, która cały dzień z nimi rozmawiała gdzieś ukryta i piła kawę lub wgl. jej nie było i można było ja spotkać w centrum Dębek.

Bardzo polecam pensjonat Rybitwa w następnym roku na pewno Pani Hania jako doświadczona z poprzedniego roku będzie na pewno bardziej kompetentna, chociaż mówiła mi, że już za rok nie bd pracowała w Rybitwie, ale mam nadzieje, że zmieni zdanie ;).

Dziękuję i pozdrawia Panią Hanie i proszę się nie martwić tym co piszą inni ;)
Jarekwakacje
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:34 pm

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Aniach » sob sie 27, 2011 8:55 am

Ja nie jestem przyjaciolka pani Justyny. Napisałam , że spotkałam obecna pania z recepcji 3 razy w sklepie, (2X po tym, jak jej szukałam). Ale jeszcze wyzej napisalam ze trzeba dac kazdemu szanse. :)
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: PawelW » sob sie 27, 2011 1:45 pm

Ludzie wyluzujcie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Młoda dziewczyna, lekko przestraszona na pewno się wyrobi Byłem 2 tygodnie w Rybitwie i nie było źle. Nawet p.Hania była ok. Po za tym jak się jedzie nad morze, to po to żeby skorzystać z plaży i innych atrakcji nie koniecznie związanych z recepcją obiektu. Na pewno za rok wracam i nocujemy w Rybitwie.

Pozdrowienia dla fanów plaży w Dębkach 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
PawelW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 27, 2011 10:20 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: adro » sob sie 27, 2011 2:14 pm

:D
Ja tez nie jestem przyjacielem ani pani Justyny ani pani Hani.
Ale sklamalbym jak bym napisal wam ze p.JUSTYNA byla niemila w stosunku do kogos
(czesto pracowalem w holu na laptopie ) chyba ze ktos podpadl i sobie na to zasluzyl
czasami w takiej pracy trzeba byc twardem.Jak pisalem powyzej nie mam zastrzezen
do standardu pokoju ani do cen zastrzezenia mam co do placu zabaw.
Ja tez zapewne pojade do rybitwy nastepnym razem oby tylko byla pogoda i bedziemy
plazowali do woli :)

POZDRAWIAM
adro
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 05, 2011 9:09 pm

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Aniach » sob cze 02, 2012 11:53 am

Ja również mogę śmiało podpisać się pod tym,że recepcjonistki bardzo często nie bylo na recepcji, w szczególności rano kiedy wychodzi się na plażę a klucz chce się zostawić na miejscu. Klucz zostawiałam pani która sprząta. Dodatkowo dodam, że gdy kiedyś poprosiłam o dodatkowy klucz (bo nasz wypożyczony wziął współlokator) a ja się wróciłam po coś to pani z recepcji zamiast otworzyć mi drzwi lub dać klucz wręczyła mi pęk kluczy do wszystkich pokoi na parterze. W każdej chwili mogłam okrasć wszystkich lub być o to oskarżona .
Aniach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 02, 2011 11:07 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: zawiedzeni » ndz cze 24, 2012 5:47 pm

Witam, w tym roku przyjechaliśmy do Rybitwy po raz czwarty i na pewno ostatni. Wszystkie negatywne opinie są faktem. Niestety wbrew nadziejom niektórych forumowiczów Pani Hania nie "wyrobiła się", a chyba jest nawet gorzej. Już w zeszłym roku zachowywała się tak, jakby tam była za karę. Jest córką właściciela i myślieliśmy, że tatuś nie dał jej wyboru i kazał pracować w Rybitwie. Ale w tym roku jest KOSZMARNIE! W pokojach brudno i niechlujnie, nikt w nich nawet kurzy nie starł, a o odkurzeniu podłóg można tylko pomarzyć, choć jak przyjechaliśmy to tylko cztery pokoje byly zajęte. Nie było w pokoju narzut, popsutą spłuczkę i wypaloną żarówkę w łazience naprawiono nam dopiero po trzech dniach, bo wcześniej nikogo nie można było zastać. Pani Hania nie tylko ma w nosie klientów i brak chęci do pracy, ale jeszcze sprasza sobie swoich znajomych, którzy balują do rana, tłuką butelko, bluźnią i się awanturują. Gdy w końcu na drugi dzień wszystko jej wygarnęliśmy, to tylko nam odszczeknęła, że to jej prywatny pensjonat i może tu zapraszać kogo zechce. Wkurzył mnie totalny brak skruchy tej smarkuli i brak jakiegokolwik słowa "przepraszam". Dopiero jak zagroziliśmy, że nie zapłacimy za pobyt, to spuściła z tonu. Zresztą interweniowaliśmy u jej rodziców, ale zobaczymy na jak długo. Widoczny jest spadek zainteresowania Rybitwą, bo w zeszłym roku o tej samej porze było pełno ludzi, a teraz jest zaledwie parę pokoi zajętych. Odradzam, my już do Ribitwy na pewno nigdy nie wrócimy.
zawiedzeni
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 5:32 pm

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: krzysiek01 » pn lip 09, 2012 10:42 am

czesc, zastanawiam się nad wczasami właśnie w Rybitwie ale mam małe dziecko.
Czy faktycznie jest tak hardkorowo jak piszecie? Imprezy do rana, brud i nieprzyjemna właścicielka?
Bo jeśli tak, to muszę sie poważnie zastanowić...
krzysiek01
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 09, 2012 10:22 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: liptonp » wt lip 30, 2013 10:46 pm

No ja właśnie wróciłem. Do plaży bez przesady nawet z dzieckiem nie daleko. Pokój OK. Chociaż tylko apartamenty mają balkony. Miejsca dla dzieci też jest. Piaskownica jakieś koniki... Ale dziewczyna w recepcji tragedia, porażka, itp, Nawet kasę za kwaterę przyjmowała ode mnie jakby z łaski. Poczułem się jak intruz. Za to w najbliższym sklepie lubi obrabiać wczasowiczom dupę kupując winko. Miała pecha bo za późno zauważyła, że jestem w sklepie. hehe. Jej mina bezcenna. Ogólnie można powiedzieć wredna panusia. Bardzo ale to bardzo niesympatyczna w niczym nie pomoże, nam np dała dziurawy parawan (który już dawno powinien być koszu, ale szanowna dama nawet tego nie sprawdziła), zero uśmiechu, nieuchwytna w recepcji, przyjezdni parę razy pytali się mnie czy jest ktoś w recepcji. A i internet jest tylko przy recepcji gdzie wysiadują cały czas dzieciaki z laptopami na facebooku. A wystarczy zainwestować w dwa AP. Koszt max 500 zł. Ogólnie pensjonat OK. Ale przez to Panią nie pojadę już.
liptonp
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 16, 2013 10:35 am

Re: DUCH RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Jarekwakacje » sob sie 10, 2013 8:47 pm

Widze temat Rybitwy na tym forum jest wciąż aktualny, jak dla mnie te wszystkie posty, które są tutaj umieszczane nie maja pokrycia w rzeczywistości. Pani Hania jest bardzo miłą osoba, nie widziałem przez cały swój pobyt żadnej niezadowolonej osoby. A jeżeli ktoś ma jakieś problemy do Pani Hani to powinien zebrać w sobie trochę odwagi i powiedzieć to prosto w twarz, rozmawiałem na ten temat z recepcjonistka i mówiła o tym, że wolała by usłyszeć to wprost.
Jarekwakacje
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:34 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron