Parki Linowe w Dębkach

Moderator: bobo2206

Parki Linowe w Dębkach

Postautor: bart simpson » czw cze 14, 2012 7:04 am

W tym roku szykuje się otwarcie 2 parków linowych. Super , bo to będą nowe fajne atrakcje
Awatar użytkownika
bart simpson
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 29, 2007 2:11 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: zygzak » pn lip 23, 2012 11:05 pm

Oby w tych parkach były jakieś atrakcje dla dzieci, bo na razie na stronie głównej debki.pl reklamuje się park, który otworzy pierwszą ścieżkę "700m przeszkód w tym ok. 200 m zjazdów", fajnie może sprawdzę, ale wolałbym coś mniejszego dla najmłodszych - koszt przygotowania dużo niższy, a przecież rodzice dla swych pociech na pewno wyłożą "drobne" na tego typu atrakcje.
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: monikaps » czw sie 09, 2012 11:03 am

W parku Linovo na Zakonnej (obok kościoła) są dwa przejścia. Jedna trasa dla dorosłych - od 14 lat lub od 140 cm wzrostu. Faktycznie wysoka i dużo przejść. Widziałam, jak ktoś po niej chodził, sporo czasu mu zeszło. Druga trasa jest dla dzieci - nisko, w całości zabezpieczona siatkami, bez zabezpieczeń na linkach ani kasków. Dziecko z podestu po prostu można zdjąć. Za 20 zł dziecko przechodzi tyle razy ile chce. Moi (8 lat i 4,5 roku) się dość fajnie bawili, chociaż starszej szybko się znudziło. Poszła więc z tatą do parku Tarzanek przy wejściu 24 (blisko mostku na Piaśnicy). Tam są dwie trasy do wyboru. Wstęp 25zł. Bardzo jej się podobało. Niezbyt wysoko, ale jednak trochę. Chodzi się w kasku i przepina liny. Fajne przeszkody do pokonania. Ogólnie poleciłabym oba. Trzeba dobrać do dziecka wieku i możliwości. Córka miała ochotę wybrać się ponownie (była w Tarzanku 2 razy i dostała certyfikat ;), ale się rozchorowała.
Z fajnych rzeczy jeszcze w wesołym miasteczku przy ul. Morskiej (teraz są właściwie dwa obok siebie) są kule wodne - wchodzi się do foliowej kuli, pracownik pompuje ją powietrzem, a potem chodzi się w tym po płytkim baseniku. 10 zł za 5 minut. Moim się dość podobało, ale jakoś nie nalegali na więcej. Podobno nawet 2-letnie dzieciaki sobie radzą.
monikaps
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 07, 2012 10:57 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: adamzebro » śr sie 22, 2012 11:12 am

Parki linowe wyglądają całkiem ok. Brakuje im co prawda do ideału jeszcze sporo, ale plus za inicjatywę i kolejny kroczek do uatrakcyjnienia pobytu w Dębkach.
A'propos tych kul na wodzie, to nie polecamy. Brakuje w nich powietrza, dziecko nie ma możliwości zgłoszenia , że nie czuje się najlepiej podczas parominutowej pseudo-zabawy na wodzie. Obsługa tych atrakcji raczej nie zwraca uwagi, na to co dzieje się z klientem. Widzieliśmy przypadki , że dzieci wyglądały jakby były omdlałe.Totalny brak kontroli nad balonikiem.
adamzebro
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 11:50 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: gonia19661 » ndz paź 06, 2013 10:50 am

Witam, polecam park linowy przy Zakonnej vis a vis Kościoła. Moi synowie w wielu 10, 7 i 5 lat bardzo fajnie spędzali tam czas. bardzo miła i fachowa obsługa. Cena może ciut wysoka, ale cóż wakacje są raz w roku. W poprzednich latach byliśmy częstymi bywalcami wesołych miasteczek przy ul. Morskiej. W tym roku wydały mi się już tak bardzo zdezelowane, że nie byliśmy tam, ani razu. Z reszta od kilku lat nic się w nich nie zmienia i chłopcom po prostu się znudziły.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: lebn123 » śr paź 09, 2013 11:08 am

Dziękuję za opinię na temat parku...za rok mam zamiar wybrać się właśnie tam.
Pozdrawiam
lebn123
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 09, 2013 9:32 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: spacal » czw lip 09, 2015 9:36 pm

Świetnie! Można będzie z nich korzystać całą rodziną.
Aparat USG Voluson E6
spacal
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 08, 2015 9:56 pm

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: zygzak » śr sie 12, 2015 11:44 pm

Polecam Tarzanka przy wejściu 24 przy Piaśnicy. Zarówno córka 6 lat jak i syn 12 lat znaleźli tu trasy odpowiednie do swojego wieku. Synowi tak się spodobało, że wrócił na najtrudniejszą. Znakomita organizacja i indywidualne szkolenie dzieciaków. Spory ruch na trasach, ale zabawa bezpieczna i dająca mnóstwo satysfakcji dzieciom oraz rodzicom dumnym ze swych pociech.
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: bystrov87 » wt paź 20, 2015 10:22 am

Wydaje mi się, to super atrakcją. Jeżeli w przyszłym roku będę w Dębkach, to na pewno jeden z nich odwiedzę.
bystrov87
 
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 20, 2015 9:51 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: inka28 » pn lut 01, 2016 3:58 pm

to nie dla mnie, bo mam lęk wysokości i na samą myśl o takich parkach robi mi się słabo, ale powodzenia Wam życzę
inka28
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 01, 2016 3:49 pm

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: majova » pn maja 02, 2016 11:59 am

moje dziecko uwielbia, będzie trzeba się wybrać
majova
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:39 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: seth » wt lis 15, 2016 9:31 pm

Mi moje dzieciaki na pewno nie odpuszczą i trzeba będzie się z nimi wspinać xD
seth
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: wt lis 15, 2016 9:17 pm

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: kestonal » czw gru 08, 2016 9:45 am

Byłem w parku linowym z dziećmi i naprawdę świetna zabawa :) Bardzo mi się podobało, dzieci zadowolone.
Masz krwawiące hemoroidy? Sprawdź, co musisz zrobić: http://hemoroidy-leczenie.net.pl/krwawiace-hemoroidy-co-robic/
Awatar użytkownika
kestonal
 
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 05, 2016 4:24 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: juniorka » wt wrz 26, 2017 10:42 am

Park linowy to także coś dla nas - byliśmy i mega się sprawdziło. My dorośli jak i również dzieci - wszyscy zadowoleni, dzień pełen przygód i wrażeń.
juniorka
 
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 26, 2017 10:33 am

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: Maderka » śr lut 28, 2018 3:48 pm

Widzę same dobre opinie o tym parku linowym :D To super bo jadę na tam do rodzinki na wakacje i chyba się tam wybiorę w takim razie :D
Dowiedz się na czym polega depilacja laserem w Gdańsku
Awatar użytkownika
Maderka
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 28, 2018 3:26 pm

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: Martino » czw mar 01, 2018 12:39 pm

A który z tych parków uważacie za najbardziej godny polecenia? Czy są przystosowane dla dzieci?
Awatar użytkownika
Martino
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 07, 2018 4:47 pm

Re: Parki Linowe w Dębkach

Postautor: fschowalter » czw paź 14, 2021 3:55 pm

Moje dzieci bardzo lubią tego typu atrakcje, ostatnio byliśmy w parku rozrywki i świetnie się bawiły. Cieszę się, że spędziły miło czas. Nie potrafią się doczekać aż znowu będzie ciepło i będziemy mogli udać się do wesołego miasteczka. Polecam wszystkim rodzicom taki wypad.
Awatar użytkownika
fschowalter
 
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 14, 2021 3:45 pm
Lokalizacja: Rabka-Zdrój


Wróć do Co fajnego dzieje się w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron