detlafówka zakonna 1

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

detlafówka zakonna 1

Postautor: johan » sob kwie 14, 2007 5:52 pm

Witam!
Planuje spędzić urlop w Detlafówce. Czy własciciele są wiarygodni?
z góry dziękuje za odpowiedzi
johan

Postautor: Gość » śr kwie 18, 2007 10:20 pm

właśnie też planuję i mam do 19 04 zarezerwowaną dwójkę w starym pensjonacie pokój 2a na parterze wyjeżdżamy z 4 letnim synkiem i nie mogę się doprosić o opinię jakie warunki czy jest czysto w jakim stanie jest ten plac zabaw i wogóle teren blisko czy daleko od domków do tego placu. czy do morza głównie do rzeczki jest blisko czy daleko. mniej więcej wiem że od spacerowej rozwidlają się dwie drogi w prawo do rzeczki w lewo do detlatówki ale czy od skrętu jest daleko.
Gość

Postautor: NN » pt kwie 20, 2007 10:08 am

W starym pensjonacie spałam już dosyć dawno ( jakieś 6-7 lat temu), ale z tego co pamiętam to wystrój był a'la "późny Gierek". Może się coś zmieniło, może nie - ale chyba najważniejsze żeby było czysto...a z tym z tego co pamiętam było średnio. Sama jestem ciekawa czy coś się zmieniło. Czas robi swoje - tylko czy na korzyść (remonty?) czy nie!?!

Do Dębęk jeżdżę z małymi dziećmi, więc place zabaw nie są mi obce. Korzystałam też z plac zabaw przed tym pensjonatem, ponieważ dwa lata temu miałam obok kwaterę. I muszę powiedzeć, że dla mnie o.k. Dzieci były zachwycone też królikiem i chomikiem, który miał klatkę obok placu zabaw. Teren obok pensjonatu, jak dla mnie, też w porządku.

Z tego pensjonatu najczęściej chodzi się właśnie do morza zejściem obok Piaśnicy. Jest kawałeczek ( ale jak na debkowe warunki - blisko), i co ważniejsze fajną leśną drogą, oczywiście po zejściu z zatłoczonej ulicy Spacerowej ( ale to tylko kawałek).
Pytasz o rozwidlenie ze Spacerowej? Domyślam się, że nie byłeś w Dębkach? Od Spacerowej w lewo do pensjonatu bardzo blisko, natomiast w prawo do rzeczki jak napisałam wyżej.

Pozdrawiam i życzę pogody na wakacjach, bo to chyba najważniejsze!
NN

Postautor: markon » ndz lip 22, 2007 10:35 pm

Witam, ja wróciłam z nowego budynku. Warunki rewelacyjne, zaryzykowałabym stwierdzenie że wręcz domowe.
markon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz

Postautor: markon » czw wrz 20, 2007 10:03 pm

Totalna bzdura. byłam i w zeszłym roku i w minione wakacje w nowym pensjonacie. W pokojach bylo czysto, w łazienkach nie bylo przkrego zapachu, ciepla woda i ogrzewanie włączane wieczorem. dziewczyny z obsługi też były miłe. W detlafówce jedliśmy sniadania i były bardzo dobre, nie mogę w niczym narzekac. W przyszłe wakacje tez napewno tam pojadę. A pensjonat tak podupada :), ze na wiosne nie ma juz wolnych miejsc.
markon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz

detlafówka - polecam

Postautor: monikaklan » pt cze 27, 2008 12:48 pm

Witam, byłam tam w tamtym roku w willi. Było super. To najlepszy pensjonat w Dębkach, blisko morze, centrum. W ogóle miejsce idealne dla rodzin z dziecmi. Polecam wszystkim :)
monikaklan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz

Re: detlafówka zakonna 1

Postautor: Teresa Jabłońska » ndz sie 25, 2013 11:54 pm

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Wizualizacja w Villi Joanna to rzecz gustu, brakuje leżaków, parawanów, pokój w którym spałam jest ciemny, meble na tarasie rozpadają się. W razie problemów nie ma kontaktu z właścicielką, fatalna akustyka - słychać sąsiadów zza ściany. Pościel nieświeża. Nie nadaje się dla gości lubiących spokój i porządek.
Teresa Jabłońska

Postautor: sarna » czw sie 14, 2014 1:09 am

Dębki to badzo dobre miejsce na odpoczynek. Cisza, spokój, piękna plaża .....
Natomiast detlafówka zatrzymała sie w czasach zamierzchłych. W dzisiejszych czasach oczekiwałam warunków chociaz w standardzie jednej gwiazdki.
Ponieważ pojechalismy tam większą grupą miałam mozliwość poznać warunki w wielu pokojach. W starym budynku...koszmar. Zbieranina starych kanap, poduszki najlepiej wziąć własne bo ciężko sie wyspać, pościel masakra - zużyta do granic i jeszcze niedoprana, brak internetu ( tylko czasami łapie w recepcji ). Woda ciepła... nie można narzekać. Słychać wszystko co się dzieje za ściną. Na parterze okropna wilgoć.
W nowy budynku sa troszkę lepsze warunki, ale i tak odbiegają od tego czego powinno sie oczekiwać za te pieniądze. A pieniądze płaci się niemałe. Pościel i stare kanapy takie same jak w drugim budynku. Trafiliśmy akurat na kilka dni deszczowych , więc moja córcia nie mogła korzystać z placu zabaw....poszłyśmy do pokoju zabaw dla dzieci, Tam za to były zużyte kanapy i unosił się koszmarny smród pleśni. Stare i popsute zabawki zapewne po dzieciach właścicielki dopełniały całości. Kilka lezaków na cały obiekt, a i tak w tragicznym stanie.
Ceny wcale nie takie niskie, a wrecz można porównać to do pokojów w dość dobrym hotelu gdzie na dodatek dostałabym w cenie śniadanie, ręczniki i miałabym codzienne sprzątanie pokoju.
Właścicielka wciąż nerwowa, darła się na obsługę nie bacząc na naszą obecność. Koszmar, totalny brak szacunku. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i mimo wszystko stara sie wszystkiemu sprostać.
Teraz coś miłego : jest mozliwość zjedzenia na miejscu ponieważ jest tam restauracyjka ( bardzo dobre domowe jedzenie ) i kawiarnia. Często też była organizowana wieczorem muzyka i ognisko. Do plaży jest 5 - 10 minut a w pobliżu rzeczka i przepiękne jej ujście do morza.
W okolicy wiele restauracyjek, gdzie mozna zjeść, są sklepy spożywcze i stoiska z owocami. Dojeżdza autobus do trójmiasta, wiec można zrobić sobie wycieczki.
Polecam to miasteczko bo to wyjątkowy kurort, ale detlafówki NIE.
sarna

Postautor: markon » sob sie 16, 2014 9:42 pm

Niestety mimo że parę lat temu zachwalałam villę Joannę (akurat trafiłam na świeżo oddany budynek), to rzeczywiście za tę cenę nie jest tam nic modernizowane.
Parę lat temu czekałam pół dnia na posprzątanie apartamentu po wyjeździe poprzednich osób.
Obecnie jest dużo fajniejszych miejsc w Dębkach za tę cenę.
markon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz

Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty